Strona głowna / Karol Cetlin

Karol Cetlin

ja-space


Witam,

Od najmłodszych lat interesuje się naszym wspaniałym i fascynującym światem. Każdego dnia jestem zaskoczony rzeczami jakie mnie spotykają. Jakie udało mi się odkryć. Dlatego też, niesamowicie interesuje się rozwojem osobistym i duchowym człowieka. Jest to rzecz która pomimo upływu lat nadal mnie kręci.

Zadając sobie różnego rodzaju życiowe pytania. Szukałem odpowiedzi u różnych źródeł. Czytałem książki, oglądałem filmy, obserwowałem i analizowałem życie.

Pewnego dnia zaciekawiła mnie jedna z dziedzin. Była nią parapsychologia. Przeczytałem kilka publikacji na ten temat. Rozpocząłem analizować te zjawiska z różnych perspektyw. Aż w końcu z teorii przeszedłem do praktyki. Za drobną namową mojego serdecznego przyjaciela. Spróbowałem doświadczyć jednego z bardziej interesujących zjawisk.

Tym zjawiskiem było OOBE ( doświadczenia poza ciałem ). Na moje szczęście, udało mi się już za pierwszym razem. OOBE odmieniło moje życie na zawsze, na lepsze. Całkowicie zniszczyło utarte we mnie destrukcyjne schematy myślowe. Rozwineło moją świadomość, tak bym myślał i działał w lepszy sposób. Bym robił w życiu to co naprawdę kocham, we własny wyjątkowy sposób, z ludźmi których cenię i szanuje…

Wtedy przejrzałem na oczy, że ludzie uczące mnie od najmłodszych lat, jak i później o życiu. Tak naprawdę nie miały o nim zielonego pojęcia. Środowisko które otaczało mnie w około, przekazało mi różnego rodzaju destrukcyjne zachowania czy sposoby myślenia. Które w tym momencie prysły. Okazując się fałszywe.

Zmotywowało mnie to do działania. Postanowiłem częściej doświadczać tego zjawiska oraz innych, podobnych. Po kilku letniej praktyce postanowiłem nauczać innych ludzi nowego śnienia. Dając im szanse na zmiane ich życia na lepsze, tak jak ja to uczyniłem.

Jak napisał w jednej ze swoich książek Robert Monroe. Doświadczony podróżnik po odmiennych stanach świadomości. „Jesteśmy czymś więcej niż ciałem fizycznym” W pełni zgadzam się z tym poglądem i ufam, że i Ty tak sądzisz.

Zrobię wszystko co w mojej mocy, byś i Ty tego doświadczył. Zachęcam Cię do bliższego zapoznania się z materiałami na stronie, jest ich naprawdę sporo.

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel.