Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Filozofia / Czy można ( a jeśli tak, to jak? ) przebywać z przyjaciółmi z reala w OOBE i LD?

Czy można ( a jeśli tak, to jak? ) przebywać z przyjaciółmi z reala w OOBE i LD?

Czy można ( a jeśli tak, to jak? ) przebywać z przyjaciółmi z reala w OOBE i LD?

Witaj,

Jak zapowiadałem, odpowiem na fantastycznie interesujące pytanie – Zadane mi przez Katsuko. Jest ono o tyle ciekawe, gdyż często słyszymy relacje ludzi ze spotkań poza ciałem, podczas świadomego snu, czy jeszcze częściej, podczas podróży mentalnej. Jednak część z tych relacji, nie może być prawdą, a tylko złą interpretacją mechanizmów, panujących po drugiej stronie. Opiszę Ci też za chwile, jak spotkać się poza ciałem i w podróży mentalnej. Do dzieła!

Jak już wcześniej wspomniałem, we własnych artykułach po wyjściu z ciała, trafiamy do przestrzeni astralnej ( nie do OOBE ), gdzie znajdują się różne miejsca, takie jak zgromadzenie, szpital albo emiter. Więc wychodząc z ciała, możemy się spotkać, z każdą osobą która też wyjdzie z ciała.

Jak wiadomo, w astralu nie istnieje czas. Dlatego też, wbrew logice, możesz spotkać osobę która wyjdzie dopiero za 2 dni z ciała. Co ciekawe, relacje pierwszej i drugiej osoby, będą zgadzały się w świecie realnym. Odstęp czasowy to 2 dni, więc jak już zauważyłeś, drugim warunkiem jakie trzeba spełnić, aby wyjść i spotkać się poza ciałem, to ustalenie konkretnego miejsca spotkania ( np. Park ) oraz co trudniejsze, druga osoba też musi umieć wychodzić z ciała.

Technika jaką ja stosuję, na rozmowy poza ciałem, to kontakt z drugą osobą i ustalenie miejsca spotkania. Zazwyczaj jest to Park, ustalenie tematu ( celu spotkania ), co jest też szalenie ważne i terminu spotkania, czyli okres od 1 do 4 dni w realu, zaczynając od dnia kontaktu.

Nie stosuje żadnych specjalnych technik na wyjście z ciała. Po prostu po oderwaniu drugiego ciała, proszę o błyskawiczne przeniesienie mnie na miejsce spotkania. A mój rozmówca, już będzie tam na mnie czekał, po warunkiem, że w przeciągu tych dni wyjdzie z ciała.

Oczywiście w tym czasie, normalnie kontaktuje się z nim w realu. Jednak o naszym spotkaniu poza ciałem, porozmawiam dopiero po upływie tych 4 dni. Jak widzisz jest to dość skomplikowane, dlatego z pomocą przychodzą nam podróże mentalne, które są po prostu łatwiejsze. Więc niżej podaję, szalenie skuteczną i myślę podstawową technikę jaką osobiście używam.

Podróż mentalna, a właściwie spotkanie drugiej osoby z reala, podczas podróży mentalnej jest nader proste. Wystarczy, że zaproponujesz miejsce spotkania, swojemu przyjacielowi lub grupie przyjaciół ( Najlepiej jak by było to zdjęcie, które prześlesz wszystkim uczestnikom wyprawy ). O jednej konkretnej godzinie, którą ustalicie, zaczniesz relaksację oraz inne elementy, aby doznać podróży mentalnej ( może to być technika podróży mentalnej, którą podawałem wcześniej ). Jak już wiesz, że dostatecznie dobrze się zrelaksowałeś, zacznij wyobrażać sobie i przywoływać obraz ze zdjęcia. Jeżeli pojawi się on dość mocny, to zaczniesz dostrzegać tam, swoich przyjaciół.

Proste prawda? Zachęcam też, do eksperymentowania na naszym forum internetowym http://www.forum.druga-strona.pl/ w dziale o badaniach oraz eksperymentach. Koleżanka pytała jeszcze o spotkania podczas świadomego snu, jednak jest to niestety niemożliwe, z jednej prostej przyczyny. Sen odbywa się w naszych głowach, więc co najwyżej, możemy wyśnić swojego przyjaciela, ale on na pewno tego nie zapamięta, ponieważ jest to zwykły sen, lecz ze świadomością tego, że śnimy.

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel

www.druga-strona.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (6 votes cast)
Czy można ( a jeśli tak, to jak? ) przebywać z przyjaciółmi z reala w OOBE i LD?, 7.8 out of 10 based on 6 ratings

Przeczytaj też

URZĄDZENIE DO WYWOŁYWANIE ŚWIADOMEGO SNU! | CZĘŚĆ 1

Ciekawa informacja dla osób, którzy praktykują i fascynują się świadomym śnieniem, ale także dla osób, …

12 komentarzy

 1. Dziękuję bardzo za artykuł, Karolu :) Bardzo ciekawy, jak zawsze.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 2. Hmm, biorąc pod uwagę to co jest napisane w artykule, zauważyłem kolejną cechę podświadomości, a mianowicie przebywając ze znajomymi dowiadujemy się z ich zachowań i wypowiedzi o wiele więcej o nich, niż wydaje nam się, jednak dopiero np. w LD się to ujawnia, skoro w LD spytałem moich znajomych co im się we mnie nie podoba, moja podświadomość już to wiedziała, dzięki czemu otrzymałem prawdziwe informacje, które zadziałały w realu i poprawiły moje stosunki z tymi osobami :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 3. Rany! Ależ to kosmicznie brzmi…

  Kiedyś pewien ksiądz powiedział, że psychologia to (Głupii i nierealnny) wymysł człowieka, Dla mnie jednak wiara w Boga brzmi jeszcze bardziej nierealnie.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Ładnie :) ale nie zgodzę się z jednym, marzenia senne odbywają się również poza fizycznością jaką "dotykamy". To tak samo podróż poza ciałem, sam doświadczyłem jednego spotkania przenosząc się do snu znajomej. LD to ospuo i są możliwe tam spotkania. Też podróż do Parku i dalej oraz kontakty np z MTJ.

  Wszystko dzieje się w naszych umysłach czy to świat na jawie czy podczas snu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Skoro czas nie istnieje, czy możemy także rozmawiać tam z ludźmi którzy jeszcze żyją(przyszłymi zmarłymi)?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Dziękujemy za artykuł :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. No tak rozumiem ale nie jestem tego pewna przeczytalam juz wiele takich zeczy na ten temat swiadomy sen i wg i duzo ludzi mowilo ze to toswiadczylo ale ja im nie wieze i chcialabym na wlasnej skorze tego doswiadczyc no dobra jesli z 1 razem niec mi nie wyjdzie mam sie poddac czy probowac nastempnej nocy az osiagne celu … chcialabym naprzyklad czy sie tak da w nocy spia wszyscy a ja doswiadczam snu swiadomego no i wyjde z ciala i podrozuje i ide np do mojej przyjaciolki ona spi w realu i mowie jej cos a ona nie doswiadcza swiadomego snu po prostu spi da sie tam prosze o pomoc zafascynowalo mnie to i sama chce tego doswiadczyc

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Czy podczas LD występuje wzmożona chłonność podświadomości ? czy tez bezpośrednio mozna w nią ingerować ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. Mam pytanie do Karola jako znawcy tematu jasnych i świadomych snów. Jeżeli w takim realnym i jasnym śnie z kolorami, spotka się kogoś z realu, to czy ta druga osoba może mieć taki sam sen? Czy to można potraktować, że ta druga osoba też chce się ze mną spotakć. Chyba, że jest to wytwór tylko mojej podświadomości.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. poprostu to wymiata xD bede próbował do skutku :D a mam pytanie… czy podczas LD wszystko czujemy itp?> jest jak w realu??

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. jezeli w przestrzeni astralnej czas nie istnieje to moglbym umowic sie z kims azeby podal mi numery totolotka za 2 dni np

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 12. Witam,
  to mój pierwszy post na tej stronie. Pisząc mam nadzieję, że jest tu miejsce dla takich osób jak ja, nie planuję negowac waszych poglądów lecz rzetelnie porozmawiać o swoich wątpliwościach.
  Jestem osoba nie wierzącą, niestety raczej opowiadam się za tym że po śmierci, po prostu gaśniemy jak świeczka :( ale dopuszczam do siebie myśl, za mogę się mylić ( i oby tak było), stąd moja decyzja o napisaniu tu aby może złapać jakąś iskierkę nadziei.
  Dlatego proszę o rzetelną odpowiedź ale nie taką mającą na celu obronić mimo braku logiki waszego punktu widzenia czy Twojego Karolu.
  Skoro, piszesz o możliwości o spotkaniach ze znajomym w "astralu" to czemu nigdy nie zostało to w banalny sposób udowodnione tylko OOBE ciągle przez większość ludzi uważane za nieprawdziwe, określane jako stan umysłu, wytwór wyobraźni?? Nie chcę się rozpisywać (choć jeśli komuś zależy mogę) o sposobach na przeprowadzenie eksperymentu, każdemu na pewno nasuwa się kilka.
  Z checia sam bym na powaznie zajął sie tematem OOBE czy LD ale poprostu uważam to na tą chwile jako pobożne życzenie, bo jeśli OOBE to prawda i jest możliwe to coś czea nas po tym zyciu. Boję się, że zanim bedę do tego przekonany logicznie wpadnę w zachwyt i stracę mój sceptyczny punkt widzenia.
  Z gówry dzięki za podjecie dyskusji.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *