Strona głowna / LD - Świadomy sen / I co z tą książka o świadomym śnie?

I co z tą książka o świadomym śnie?

 Książka Karola Leopolda CetlinaMinął już grubo ponad rok, odkąd napisałem książkę o świadomym śnie. Przez ten okres przerobiłem już kilka scenariuszy, które przedłużyły jej wydanie. Między innymi zmieniłem wydawnictwo w trakcie wydawania tytułu, czy też wysłałem zgłoszenia do ponad 30 wydawnictw. Jednak dla mnie była to wspaniała lekcja, która pokazała mi to, że gdy się czegoś mocno chce i jest się wytrwałym – wciąż i wciąż próbując – można dojść do punktu w którym dzieje się to co wcześniej zaplanowało się aby się stało. Tak samo było i w tym przypadku. Za tę lekcję jestem niesamowicie wdzięczny.

Obecnie gdy piszę tę słowa, książka zyskała oprawę graficzną – ciekawa czcionka, ponumerowane strony, uwidocznione miejsca takie jak dobra rada.

Została także połamana, a to oznacza, że tekst został dopasowany do wielkości stron w jakiej będzie książka (format A5). Przeszła też przez korektę polonistyczną i 2 dni temu w poniedziałek skończyłem korektę autorską i odesłałem do wydawnictwa. Aby narodziła się w pełni, czeka ją teraz dobór okładki.

Chcąc zaspokoić Twoje oczy, niżej zobaczysz jak przedstawia się spis treści :) Osobiście jestem zadowolony z pracy jakiej dokonało wydawnictwo. Może książka nie należy do najgrubszych, jednak podstawiłem w niej na jakość prezentowanej wiedzy (skuteczne techniki) i ułożyłem informacje tak, żeby było łatwo wcielić je w życie (stąd podział na 4 kroki).

 

.

/.

.

.

.

.

.

.

Według informacji jakie zostały udzielone mi przez sympatyczną Pani redaktor, książka ma być wydana do Maja 2012 roku. Mam nadzieję, że nastąpi to szybciej, byś mógł jeszcze skuteczniej doświadczać świadomych snów.

Pozdrawiam,

Karol

Przeczytaj też

Wewnętrzny (b)rak – o czym pisać?

Dzisiaj tekst bez ogródek, nietypowy. Od czego się zaczęło? Chciałem coś napisać na drugą-stronę, jednak …

9 komentarzy

 1. Czekam z niecierpliwością :))

 2. BlekitnaLaguna

  Nareszcie! Gratuluje! ;)

 3. Premiera za miesiąc i 1 dzień. Do kupienia w przed premierze w promocji już na Empiku ;-) Kto będzie chciał to znajdzie. http://www.empik.pl – wyszukiwarka: Świadomy sen.

 4. no niech pan znowu czoś napisze nowego

 5. Brawo! Wiara i wytrwałość czynią cuda…i nie liczy się ilość stron a wyłącznie esencja wiedzy, którą autor chce się podzielić. Sam jestem ciekaw owej zawartości, gdyż ciągłe poznawanie doświadczeń innych uzupełnia obraz interesującego tematu. W tym przypadku, jest "on" nie do wyczerpania i tym lepiej :)

 6. Witam Panie Karolu :) Już nie mogę się doczekać nowego artykułu ! Owocnej pracy, pozdrawiam !

 7. no i jak tam progres z książką ?
  już grubo po maju… mam nadzieję, że w końcu się uda :D

 8. Książkę kupiłem zaraz po tym jak wyszła, od jutra biorę się za czytanie, oprawa świetna, po przeczytaniu spisu treści przeszły mnie ciarki. Dobra robota Panie Karolu, mam nadzieję na lepsze efekty. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *