Strona głowna / LD - Świadomy sen / Książka – Jak żyć, aby mieć świadomy sny? – nawet każdej nocy

Książka – Jak żyć, aby mieć świadomy sny? – nawet każdej nocy

Rozdział 07 – Jak żyć aby mieć świadome sny? – nawet każdej nocy

W tej chwili Twoje życie wygląda prawdopodobnie, tak samo jak życie setek tysięcy, jeśli nie milionów ludzi na całym świecie. Nie ważne czy pracujesz, uczysz się, studiujesz. Jeśli nie masz żadnych sprecyzowanych zajęć, codziennie wpadasz w rytm który ciągnie się przez kolejny dzień i kolejny.

Gdy pracujesz, wstajesz rano przed swoją pracą, idziesz do toalety, aby się odświeżyć, zakładasz świeże ubrania, jesz śniadanie (jeśli masz jeszcze na to czas) i znikasz na jakieś 8 godzin w pracy. Przychodząc do domu jesteś wyczerpany i w przeważającej większości, nie zadowolony ze swojego życia. Odpoczywasz przygotowując sobie coś do jedzenia, lub jeżeli masz takie szczęście, ciepły obiad czeka na ciebie zaraz po wejściu do domu. Zjadasz go nie pamiętając o zachowaniu norm zdrowego żywienia i znów odpoczywasz – czy to leżąc oglądając telewizje, czy siedząc przed komputerem i korzystając z internetu – zabijasz pozostały czas. Wieczorem czeka ciebie kolejny posiłek, korzystanie z toalety, a na końcu sen. Aby jutro powtórzyć to wszystko jeszcze raz.

To jest tylko przykład. Jestem jednak pewien, że wielu dorosłych ludzi, żyje podobnie, dlatego trzeba to zmienić. Twoje życie nie może wyglądać w taki sposób – jeżeli chcesz cyklicznie doświadczać świadomego snu. Przede wszystkim musisz chodzić regularnie spać, tak abyś podczas położenia się do łóżka, nie był skrajnie wyczerpany, a rano zaraz po ocknięciu się, nie chciało Ci się jeszcze spać. Ludzki organizm potrzebuje od 6 do 9 godzin snu. Musisz wiedzieć ile potrzebuje akurat Twój – testując w odpowiedniej ilości, aby dobrać idealną długość snu. To pozwoli Ci na pozytywną regeneracje, zarówno fizycznie jak i umysłowo. A także da Ci możliwość doświadczania świadomego snu.

Kolejnym bardzo ważnym elementem […]

C.D. w książce

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (8 votes cast)
Książka - Jak żyć, aby mieć świadomy sny? - nawet każdej nocy, 8.5 out of 10 based on 8 ratings

Przeczytaj też

Czy techniki na OOBE są podobne do technik na LD?

          Po umieszczeniu wywiadu, nawiązała się na forum ciekawa dyskusja, gdzie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *