Strona głowna / Projekty / Książki / Kolejny rozdział – Tym razem bonus

Kolejny rozdział – Tym razem bonus

Bonus A – Ulecz swoje ciało i umysł we świadomym śnie

Świadomy sen nie jest wyłącznie miejscem gdzie możesz się bawić i robić wszystko to co Ci się podoba – to co zdołasz sobie wyobrazić. Jest to także miejsce, gdzie możesz, wyleczyć swój umysł oraz ciało. Nie twierdze tutaj, że jest to w 100% pewne i, że należy przedkładać to nad naukę medycyny współczesnej. Świadomy sen może wspomóc działania które podejmiesz w świecie fizycznym, lub może całkowicie Cię wyleczyć z drobnych chorób jak przeziębienie, ból brzucha, ręki, pleców, a także z chorób umysłowych, jak przygnębienie, melancholia i inne. Oczywiście zawsze powinieneś zasięgnąć rady lekarza i powiedzieć mu o tym, co zamierzasz zrobić we świadomym śnie – o ile, Twój przypadek jest ciężki lub głęboki. Na przykład jeżeli, leczysz się u specjalisty – psychiatra, powinien o tym wiedzieć i wyrazić na to zgodę, aby przypadkowo nie zepsuć jego programu i nie zaprzepaścić przez to wieloletnich starań i rezultatów Twojego leczenia.

Świadomy sen jak wspomniałem, we wcześniejszych akapitach. To miejsce o bardzo silnym i przyśpieszonym działaniu prawa przyciągania. Dlatego najprostszym sposobem na wyleczenie Twojego ciała, jest wizualizacja leczonego ciała. Jeżeli w świecie fizycznym możesz wizualizować w jaki sposób leczysz ciało, to we świadomym śnie możesz patrzeć na efekty swojej wizualizacji i zrobić to jeszcze bardziej szczegółowo. Dla Twojego umysłu będzie to jeszcze bardziej realne, przez co efekt będzie mocniejszy. Wizualizacja zasklepiającej się rany, której w tej chwili posiadasz, sprawi, że Twoja rana zagoi się, ból głowy zniknie i rany umysłowe także przestaną istnieć.

Jak wyleczyć swoje ciało?

Jak powinna wyglądać sesja leczenia? Weźmy za przykład złamany palec. Przede wszystkim powinieneś zgłosić się do lekarza, a on powinni zrobić wszystko co do niego należy. Gdy już masz rękę w gipsie, i wyłącznie czekasz na jej wyleczenie, możesz zastosować świadomy sen do przyśpieszenia procesu leczenia.

C.D. w książce

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Kolejny rozdział - Tym razem bonus, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Przeczytaj też

Wewnętrzny (b)rak – o czym pisać?

Dzisiaj tekst bez ogródek, nietypowy. Od czego się zaczęło? Chciałem coś napisać na drugą-stronę, jednak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *