Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Doświadczenia / Czy poza ciałem mogę poznać numery dużego lotka?

Czy poza ciałem mogę poznać numery dużego lotka?

Czy poza ciałem mogę poznać numery dużego lotka?

Te sześć magicznych cyfr, spędza sen z powiek wszystkim maniakom gier losowych. Inwestują oni, nawet tysiące złotych w zakup różnego rodzaju systemów, które mają za zadanie pomóc w wygraniu milionów złotych. Ci najbardziej chciwi lub bardzo ciekawi, uciekają się nawet do wykorzystania podróży astralnych i świadomego śnienia, do oszukania systemu lub wzbogacenia się. Czy jest to złe?

Moim zdaniem nie jest to złe, jeżeli to ma spowodować, że ludzie zaczną się interesować rozwojem duchowym, niech to robią. Ja życzę im powodzenia. Gdyż wiem, że żadna osoba nie dostanie odpowiedzi na pytanie, jakie są liczby w kolejnym losowaniu lotka.

Ludzie zachłanni, ludzie którzy wychodzą z ciała dla żądzy zdobycia rzeczy materialnych, nie są nigdy miłymi gośćmi w przestrzeni astralnej. Dlatego życzę im powodzenia, ponieważ wiem, że nigdy nie stanie się to czego sami oczekują.

Dużo z tych ludzi o których piszę jest również hipokrytami. Wykorzystują swoje zdolności parapsychologiczne, do zdobycia korzyści materialnych dla siebie, a sami krytykują osoby które sprzedają na przykład nagrania, książki, szkolenia, czy kursy parapsychologiczne. Ludzie Ci krytykują, oskarżając takie osoby, o wykorzystywanie wiedzy duchowej do wzbogacenia się.

Jest duża różnica, między osobami które sprzedają kursy i książki, a tymi co chcą oszukać system totolotka i innych gier hazardowych. Ci pierwsi poświęcają nie raz swój, cały wolny czas, zdobytą wiedzę, pomagają w ten sposób innym ludziom, którzy też chcą to osiągnąć. Poza tym nie namawiają do tego – każdy kto kupuje książki z dziedziny parapsychologi i ezoteryki, robi to dobrowolnie, chcąc się czegoś nauczyć lub poszerzyć swoją wiedzę. Autorzy nie pożądają pieniędzy, ale po prostu chcą z czegoś żyć.

Nie tyczy się to tylko dużego lotka, ale wszystkich innych pozostałych gier np.: zakładów bukmacherskich i wszystkich innych rzeczy w których można wygrywać pieniądze. Muszę przyznać jednak, ŻE JEST TO MOŻLIWE aby zrobić to czego oni pragną. Trzeba być jednak człowiekiem uczciwym, nie żądać tej rzeczy, wygrana po prostu nie może być celem. Wiele się słyszy np.: o ludziach którzy wyśnili numery dużego lotka. Jestem pewien, że jest to prawdą. Takie informacje mogą być udzielone wszystkim, którzy na nie zasłużą, będą pomagać w świecie fizycznym innym ludziom, będą uczciwi, szczerzy – będą po prostu mieli czyste serce.

Czy sam próbowałem to zrobić?

TAK i dlatego wiem, to o czym Ci wyżej napisałem. Ta wiedza została mi przekazana, przez pewną istotę astralną, która stoi na straży, księgi Akaszy. Więcej o księdze w e-booku który dołączam do kursu OOBE http://www.druga-strona.pl/kurs-oobe/ .

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel.

www.druga-strona.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (5 votes cast)
Czy poza ciałem mogę poznać numery dużego lotka?, 5.0 out of 10 based on 5 ratings

Przeczytaj też

Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

Jest to jedno z najważniejszych pytań jakie należy sobie zadać zanim przystąpisz do ćwiczeń czy …

Jeden komentarz

  1. czy udało Ci się wygrać szóstkę w totka?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *