Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Bezpieczeństwo / Czy warto zdobyć każdą wiedzę na temat OOBE?

Czy warto zdobyć każdą wiedzę na temat OOBE?

Czy wiesz dlaczego wiedza na temat OOBE, może katastrofalnie zakłócić Twoje wyjście z ciała?

Od zawsze ludzie zakładali na siebie różnego rodzaju maski i nosili je. Ukazywały one to, w jaki sposób myślą o czymś, lecz w ten sposób ludzie w ogóle nie byli szczerzy. A czy Tobie zdarzyło się śmiać z dowcipu który nie był w ogóle dla Ciebie śmieszny? Jestem pewny, że tak. Miałeś wtedy na sobie maskę, udawałeś po to aby nie zrobić przykrości tamtej osobie lub aby nie wyróżniać się spośród innych. Ale czy wiesz, że niektóre maski zakładane są nieświadomie?

Zjawisko OOBE jest zjawiskiem bardzo osobistym i nie da się go opisać w żaden sposób, tak samo jak Boga ( wszystko to co powiem o danym doświadczeniu w OOBE, będzie tak naprawdę dalekie do tego co wtedy tak na prawdę czułem, słyszałem i widziałem itd. ). Jest wiele religii które opisują wiarę w Boga, ale każda robi to na swój własny sposób. Ale czy na pewno nie tyczy się to w gruncie rzeczy tego, jedynego stwórcy? Wszystkie religie mówią o tym samym Bogu, ale na różne sposób. Tak samo jest z OOBE.

Podróże astralne są opisywane na różne sposoby, na przykład, że wyjście z ciała to zwykły sen. Inni z kolei mówią, że to świadomy sen. Jedni twierdzą, że OOBE odbywa się w mózgu, i nic nie wykracza poza ciało, a drudzy twierdzą, że odbywa się to w przestrzeni astralnej. Dzieje się tak, gdyż ludzie nie potrafią opisać tego w jeden uniwersalny sposób. Ale przecież wszyscy mówią o tym jednym wspaniałym zjawisku.

Ludzie w ten sposób zakładają Tobie nieświadomie maskę. Jednak takie informacje mogą Ci jedynie zaszkodzić, bo jeżeli uwierzysz tej osobie. Wszystko to, co myślałeś na temat OOBE i wszystko to co wydawało Ci się pozytywne, może runąć, a Ty zablokujesz się by wyjść z ciała. Oczywiście, nie namawiam Cię, abyś przestał czytać fora, blogi i inne strony na temat OOBE, ale żebyś miał spory dystans do tego co inni ludzie mówią na ten temat. Nie daj założyć sobie maski która być może jest fałszywa, która być może nie odpowiada Ci do końca.

Znam to wszystko z autopsji. Opowiem Ci historię która wpłynęła pozytywnie na moje wyjście z ciała. Dzięki temu, że pozwoliłem sobie założyć maskę. Jak zaczynałem swoje doświadczenia z OOBE, bardzo dużo czytałem. Na szczęście za moich czasów, większość materiałów jakie udało mi się znaleźć były bardzo pozytywne i motywujące do działania. Czytając je w czasie dnia, bardzo nakręciłem się i napaliłem na to doświadczenie. Tak bardzo, że jeszcze tej samej nocy, udało mi się wyjść pierwszy raz z ciała. Nie używając absolutnie żadnych technik. Moje wyjście było spowodowane dzięki założeniu na siebie pozytywnej maski na temat OOBE.

Mimo tej pozytywnej historii, nie polecam Ci zawierzać innym osobom, ponieważ teraz jest zbyt wiele wiadomości, które traktują źle o OOBE. Gdybym wtedy przeczytał negatywne informacje, a co gorsza jeszcze w nie uwierzył, to pewnie do teraz, ani razu nie udało by mi się wyjść z ciała. Unikaj schematów których nie akceptujesz, które wpływają negatywnie na Twoje wyjście z ciała. A w następnym artykule, powiem Ci jak skutecznie pozbyć się starych masek i rzucić nimi o ścianę, aby rozbić je w drobny mak.

podpis2

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Czy warto zdobyć każdą wiedzę na temat OOBE?, 7.8 out of 10 based on 4 ratings

Przeczytaj też

Połączenia, rozłączenia i nasza przyszłość

Dzisiejszy artykuł będzie trochę inny niż zwykle, jednak przekaże Ci to co uważam za ciekawe …

10 komentarzy

 1. Bardzo dobry art, podzielam Twoją wypowiedź i tak samo przestrzegam innych aby podchodzili z dystansem do suchych wiadomości pochodzących od innych, a skupili się głównie na własnym doświadczeniu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Staram sie nie czytać negatywnych opini i doświadczenień o oobe wiem,że to żle na mnie wpływa(negatywne myśli).

  To dobry apel do początkujących podróżników:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Karol Cetlin

  Dzięki za komentarz. Szkoda tylko, że jest ich ostatnio tak mało a one mnie tak bardzo motywują do pisania :)

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Ja pamiętałem o pewnej sytuacji i gdy próbowałem wejść w OOBE nic nie czułem zadnych drgan ale byłem w tamtej sytuacji i dalej ją prowdziłem ku lepszemu jak dałem sobie sprowe co sie dzieje poczułem jak bym wpływał w swoje ciało nie widząc ga ..Nie spałem byłem na granicy javy i snu …Prosze o odpowiedz co to było??

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Bardzo dobry artykuł. Prawda jest właśnie taka, że ludzie bardzo często kierują się tym, co mówią inni i wystarczy kilka negatywnych uwag na temat OOBE, aby przerazić początkującego. Wystarczy, by w jego umyśle pojawiła się jedna myśl że nie warto tak radykalnie zmieniać swojego życia, a w kolejnych próbach może coraz częściej gościć strach, zamiast dodatkowej motywacji. Szczególnie religia ma tutaj duży wpływ, zauważyłem że wielu ludzi po zetknięciu się z takim czymś jak podróż astralna, woli zostać przy swoich przekonaniach, odnieść się do Biblii i wziąć na poważnie słowa księży, którzy na każdym kroku z ambony krzyczą o wieczystym potępieniu. Tak to już jest w naszym społeczeństwie – albo ludzie są zbyt racjonalni, albo boją się choćby w najmniejszym względzie odstąpić od tego, co mówi im wiara. Sam jeszcze nie doświadczyłem OOBE, ale mam wiele motywacji do dalszej pracy, choć czasem się zniechęcam, i trudno mi uwierzyć że mógłbym mieć do tego predyspozycje, chociaż słyszy się o tym że nie jest to żaden dar. Kiedy próbuję metody 4 1 mam jeden problem – często telefon zmienia swoje położenie i jest wyłączony, przez co budzik nie może zadzwonić. Wiem na pewno, że żadna osoba w pokoju nie może go przestawić i zastanawiam się, czy jakieś negatywne byty nie chcą mi po prostu utrudnić podróży, nie ma mowy o przypadku bo działo się tak już kilka razy. Natomiast wtedy kiedy próba już dochodzi do skutku, trudno mi wytrwać w tym dłużej niż godzinę, a wibracje i tak nie przychodzą…cóż, może nie jestem gotowy.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. dobra…a co jeśli ktoś naprawdę miał niemiłe doświadczenia??!! Czytałam ten blog jakieś pół roku temu i szczerze zainteresowałam się tym zjawiskiem…(zainteresowanie było może związane z tym, że z powodu choroby siedziałam 1.5 miesiąca w domu i nie miałam co ze sobą zrobić;))… ale dzisiaj…(przed chwilą w sumie)-znalazłam się w dziwnym stanie i pomyślałam, że to chyba ten moment, który mógłby zapoczątkować OOBE…równorzędnie z tą myślą mój mózg zaczął pracować tak, by ten stan osiągnąć…i…było to dosyć dziwne….czułam się jakbym chciała się wyrwać (nie spokojnie wyjjść-wyrwać!) z własnego ciała…naprawdę czułam, że się uwolniłam (jakby ciało było nienaturalnym więzieniem:/)…ale…nie było to miłe… Aaa-i pytanie mam: czy to normalne, że po wyjściu słyszy się jakieś głosy??:/-… nie wiem-może po prostu śniłam…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. chciałabym osiągnąc oobe ale sie bardzo boje nie wiem moze dlatego ze czytałam bardzo wiele złych opini ;/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Jeśli się boisz to nigdy nie wyjdziesz z ciała nawet pomimo tego, ze świat oobe jest dla Cb przyjazny nie znajdziesz sie w nim jesli chodz troche sie boisz. Ja miałam taka sytuacje, ze chcialam wyjsc czułam jak "odtywa sie od siebie" ale nie dałam rady okazało sie ze sie bałam i dlatego, natomiast gdy prbowałam wyjsc "z siebie" nie uswiadamiałam sobie tego ze sie boje… nom takze trzeba w sobie skumulowac to wszystko i nie myslec o tym ze sie boisz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. Dziękujemy za artykuł :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. Świetny artykuł.Parę razy zdarzyło mi się usłyszeć o "niekorzyściach"wynikających z OOBE,np. w kościele.Byłam już,bardzo blisko wyjścia z ciała,ale nagle uświadomiłam sobie,że się boję,dlaczego?ponieważ przypomniałam sobie złe opinie,ryzyka itp.Gdybym ich nie usłyszała,to najprawdopodobniej bym się nie bała i by mi się udało.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *