Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Mity o OOBE / Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

dla kogo oobeJest to jedno z najważniejszych pytań jakie należy sobie zadać zanim przystąpisz do ćwiczeń czy też zgłębiania tej dziedziny. Ta czynność zaoszczędzi Ci sporo czasu, energii i dobrego humoru. Pod względem wieku, narodowości, koloru skóry, orientacji seksualnej, to czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy wierzysz w taką, a nie inną religię, te wszystkie parametry nie mają żadnego wpływu na to czy jesteś w stanie to zrobić czy też nie. Wszystko zależy od tego jaki jesteś w środku, jakim jesteś człowiekiem, w jaki sposób się zachowujesz, myślisz, działasz, jaki masz motyw przewodni by to osiągnąć, czy robisz „dobre” czy „złe” uczynki. To w głównej mierze pozwala Ci albo też blokuje przed osiągnięciem tego stanu.

 

Jeśli chcesz doświadczyć tego, bo usłyszałeś fajne historie od swoich znajomych, bo uznałeś że będziesz wyróżniał się na tle swoich rówieśników, bo nie masz ciekawych rzeczy do roboty i codziennie mówisz do kogoś „nudzę się”, bo chcesz się sprzeciwić swojej wierze jaką wpajano Ci od dzieciństwa, bo myślisz że jest to fajne, bo, bo, bo, bo… Wstaw tutaj równie płytkie motywy którymi możesz się kierować. W taki przypadku wiedz, że ile razy byś nie próbował, to i tak skończy się to porażką. A, zapomniałem! Niektórzy chcą doświadczyć OOBE, żeby widzieć „gołe baby”, gratulacje! Szybciej będzie jak włączysz jakiś film +18.

 

Może do tej pory nikt Ci tego jeszcze nie powiedział, jednak aby to osiągnąć (a jest to naprawdę wielkie osiągnięcie w życiu) należy na to zasłużyć. Zasłużyć tym jakim jest się człowiekiem (może Ci kiedyś powiem, co mam dokładnie na myśli) oraz jaki jest nasz prawdziwy motyw przewodni do uzyskania świadomości w przestrzeni astralnej. Jeśli kierujesz się chęcią zrozumienia siebie, świata, tego co się wokół Ciebie dzieje, chcesz siebie zmienić, pomóc bliskim, ogarnąć siebie jako człowieka (chyba już zrozumiałeś schemat) to wiedz, że jesteś na dobrej drodze. Cel, intencja kieruje podświadomie resztą naszych działań czy to w życiu codziennym czy to starając się o OOBE.

 

Aby zrozumieć ten temat dokładnie, aby nie patrzeć prześmiewczym wzrokiem należy zagłębić się w niego, w Twoim zdaniem sprawdzonych źródłach i u osób które według Ciebie na co dzień Ci imponują. Należy też samemu ćwiczyć, próbować i doświadczać, bo inaczej zostaniesz jedynie marzycielem i spekulantem w tej dziedzinie, mówiącym co chwilę: „Co by było gdyby…? A co się stanie gdy zrobię…? A co jeśli…?”. Teraz już wiesz dla kogo jest to doświadczenie. Odpowiedź sobie na nie szczerze „Dlaczego chcesz to zrobić?”.

 

Na koniec podpowiem Ci sukces w OOBE to nie jedna, dwie czy trzy techniki. To cały system. Może budować Twoje życie, ale także może stać z boku, być dodatkiem. Więcej dowiesz się w mojej nadchodzącej książce.

 

Kocham,

Karol Cetlin

Przeczytaj też

Czy techniki na OOBE są podobne do technik na LD?

          Po umieszczeniu wywiadu, nawiązała się na forum ciekawa dyskusja, gdzie …

5 komentarzy

  1. …więc jakim trzeba być człowiekiem???…

  2. A jeśli jestem człowiekiem, który przez całe życie ciągle był sam, i brakowało mu miłości? :P

  3. Ale bzdury:D Świadomość w śpiącym ciele to nie żaden wyczyn geniusza czy świętego trzeba poświecić poprostu temu uwagę i czas jak każdej dziedzinie w której chcemy być dobrzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *