Wywiad 2012

Dzisiaj przyszykowałem dla Ciebie coś zupełenie innego, coś co jest nowością pod kątem tego co zamieszczałem na drugiej stronie. Jak pewnie zdarzyłeś już zauważyć jest to filmik z moim udziałem, który znajdziesz poniżej.

 

Chciałem w tym miejscu podziękować pewnemu Panu, którego cześć z was może znać między innymi z naszego forum. A mowa tutaj o Lechu zwanym Instead`em (Nazwisko nie jest jeszcze nikomu znane ;-) ). Pomógł mi bardzo przy realizacji tego nagrania (nie wiem czy bez jego obecności w ogóle by do tego doszło), choć w między czasie mieliśmy parę przygód, takich jak odgłosy wiercenia na budowie, czy latające kamienie mimo to udało nam się zrealizować ten projekt.

 

Nagranie z pewnością nie jest szczytem moich możliwości, czasem mogłem użyć innego słowa, niż użyłem, powiedzieć o czymś więcej, w ogóle o czymś nie mówić, jednak stworzyłem to w dobrej wierze, byś mógł poszerzyć swój światopogląd o nowe idee, dzięki, którym nauczysz się czegoś, więcej i to Ty wybierzesz w co chcesz wierzyć i co praktykować. Dosyć mojego gadania, czas, byś zobaczył efekty na własne oczy.

 

 

Komentarze mile widziane, albo wpis na forum, po kliknięciu w ten napis.
.
PS: W komentarzach zgłaszajcie swoje propozycje tego czego byście chcieli dowiedzieć się w następnym nagraniu.

 

Karol
Kocham

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (7 votes cast)
Wywiad 2012, 6.6 out of 10 based on 7 ratings

Przeczytaj też

10 RAD DLA POCZĄTKUJĄCYCH W OOBE I LD

Cześć, Dzisiaj przedstawię Ci filmik, który może pomóc na początku Twojej drogi w podróży poza …

8 komentarzy

 1. Mi się podobało, mam nadzieję, że następne video autowywiady będą bardziej bezstresowe dla Ciebie, bo teraz Ci się trochę język plątał :D Ale nieźle, dobrze, że chcesz urozmaicać stronę.

  Pozdrawiam

  Konrad

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Karolu ciacho z ciebie

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Dzięki za film. Miło by było gdybyś troszkę częściej dodawał wpisy.

  Marcin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. W następnym nagraniu mógłby pan powiedzieć co pan robił podczas treningu w szczegółach.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Dobra ta woda!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Jeśli mogę coś zasugerować… Wydaje mi się że nagranie lepiej by wyszło, a Ty byłbyś bardziej rozluźniony, gdyby było formą 'luźnej' rozmowy/wywiadu. Może trochę mniej planowania więcej spontaniczności i odrobinę uśmiechu? Pozdrawiam ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Fajniuchna strona, lepiej opowiadasz, jak ten cały Noble, dzięki Twoim informacjom , dowiedziałam się że idę dobrą drogą, bo próbuję przejść do OOBE. Byłam niepewna, bo prawie przez ten cały czas widziałam ciemność, czasami dość realne obrazy były ale ta ciemność mnie zastanawiała czy ona tam musi być.Dopiero , jak opisałeś ten ciemny pokój….zrozumiałam że jestem tam gdzie trzeba:) niestety zamiast OOBE udał mi się tylko LD;O
  kurczę, jak do tego dojść, by mieć te OOBE, fajnie gdybyś wiedzęcej takich filmików dodawał i opowiodział więcej o doświadczeniach OOBE:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Bardzo dobrze zmontowane. Nic dodac, nic ująć

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *