Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Bezpieczeństwo / Jak B3_4EVER pokonał swój strach przed OOBE

Jak B3_4EVER pokonał swój strach przed OOBE

 

Kilka dni temu B3_4EVER na forum www.forum.druga-strona.pl opublikowano bardzo ciekawy, oraz motywujący opis własnych doświadczeń. Opis ten jest na tyle fascynujący, że pragnę go zacytować w tym artykule. Dowiesz się w nim, jak przede wszystkim przestać bać się tajemniczych istot astralnych, paraliżu przy sennego, oraz innych rzeczy. A oto, ten tekst:

 

Witam, witam :-)

Mam na imię Konrad i obecnie mam 16 lat (no pod koniec sierpnia będę miał). Otóż ogólnie muszę opisać kilka rzeczy, żeby było wiadomo o co chodzi. Otóż mój ojciec zostawił moją matkę zanim się urodziłem, więc mieszkaliśmy z babcią. W wieku świeżo 8 lat moja matka znalazła faceta i się wyprowadziliśmy do Skierniewic (ok. 80km od Warszawy). Podczas pierwszej nocy w nowym mieszkaniu dostałem jakiś lęków. Polegało to na tym, że nie rejestrując tego nawet, biegałem przez sen po mieszkaniu płacząc i gadając głupoty. Miałem jakieś dziwne koszmary np. że pluszowemu misiowi w moim pokoju z brzucha wysunęły się dwie lufy i zaczął do mnie strzelać, albo że byłem na jakiejś wyspie i robot się ze mnie śmiał, że nic nie umiem. Raz miałem w ogóle bezsensowny koszmar, że miałem kilka takich samych klocków lego identycznych, identycznego koloru i wielkości i nie wiedziałem, który wybrać i przez to się bałem. Raz też przez sen biegałem po mieszkaniu, biegłem do kibla, spuszczałem wodę i mówiłem „Jeziorko” i się śmiałem z tego i tak przez godzinę dopóki mnie stary nie obudził. Spójrzcie teraz na dowolny koszmar, np. ten z klockami lego. Nawet wtedy mając 8 lat w rzeczywistości gdyby zdarzyła się taka sytuacja po prostu wybrałbym dowolny klocek, pierwszy z rzędu. Ktoś z was powie: Zwykłe koszmary! Ano bo nie chodzi tu o same koszmary. chodzi tu o uczucie, tak naprawdę nie do opisania. czułem podczas każdego koszmaru, w środku głowy tysiące jakby głosów, w środku, jakby ktoś próbował włamać mi się do umysłu, lub coś złego mi zrobić. Straszne uczucie naprawdę. Nie potrafię go opisać. Jakby rozwalało mi głowę od środka, ale bardziej coś próbowało coś w niej zrobić. Ustało to chyba po roku, zapisali mnie do psychologa i powiedział, że wszystko jest ok. Tej samej nocy znowu miałem to „nocne bieganie po mieszkaniu”. Później pojechałem na wakacje do mojej babci. Pierwszej nocy szyba na balkonie rozwaliła się na kawałki. Ktoś może pomyśleć: Pewnie ktoś wybił i cała filozofia. Otóż następnego dnia w nocy szklany dzbanek z herbatą stojący na stole rozprysł się sam na drobne kawałeczki. Pamiętam, że jakoś później w szkole facet od WF powiedział, że będę chory i rzeczywiście po powrocie do domu dostałem gorączki 39 stopni. Położyłem się spać i znowu dostałem tego. Byłem już w przedpokoju kiedy stary mnie zatrzymał i się obudziłem , pamiętam tylko , że płakałem, potem pojechałem do szpitala. Dalej nie pamiętam już co było.

Po pięciu latach pobytu w Skierniewicach moi starzy się rozwiedli (po 5 latach małżeństwa) i wróciłem do Warszawy z powrotem do babci. Nie miałem już wtedy żadnych koszmarów (oprócz tego, że rok wcześniej przez sen krzyczałem „Das du! Das du!”. Jednak biorąc pod uwagę, że moja babcia jest alkoholiczką, wyprowadziłem się z matką do nowego mieszkania, które wynajmowaliśmy do maja 2009.

Szczerze mówiąc to nie lubiłem tego mieszkania. Nie czułem się w nim bezpieczny. Bałem się sam w nim zostawać albo siedzieć do późna nawet jak ktoś inny był w domu. W normalnym mieszkaniu czuć bezpieczeństwo. W tamtym czułem się obserwowany i jakoś tak dziwnie. Od września 2007 interesuję się parapsychologią i spirytyzmem. Pewnej nocy gdy byłem sam w domu i wiedziałem jedynie o LD (o OOBE jeszcze nie) w nocy śniło mi się, że jestem w autobusie i skapnąłem się, że to sen. Więc przypomniałem sobie, że w LD mogę wszystko, więc pomyślałem sobie, że spojrzę na rozkład jazdy. I wtedy nastąpił error. Usłyszałem piekielny pisk w uszach. Sen się skończył. Przez zamknięte powieki (!) widziałem nade mną na łóżku jakąś postać. Byłem wtedy w stanie paraliżu sennego (uczucie wbicia w łóżku, nie mogłem się ruszyć), jeszcze wtedy nie wiedząc, że jest to paraliż senny przeraziłem się, że to jakiś zły duch chce mi zrobić krzywdę i wbija mnie w łóżko. Totalnie spanikowałem. Myślałem sobie „Niech to się skończy!” tak strasznie szybko i udało się. Totalnie przerażony na oślep praktycznie rzuciłem się do ściany i zapaliłem światło w pokoju. Pół minuty później do domu wróciła moja matka. Gdzieś pod koniec zeszłego roku znowu podczas snu usłyszałem tan strasznie głośny pisk i nade mną zobaczyłem postać. Tym razem przezwyciężyłem strach, pomyślałem sobie „Dosyć tego! Muszę się dowiedzieć o co z tym chodzi!” Więc przypatrzyłem się tej postaci. Z wyglądu przypominał mężczyznę. Wyglądało na to, że zauważył, że mu się przyglądam, ponieważ wyraz jego twarzy zmienił się, tak jakby się uśmiechnął. Dotknął mnie w okolicach ramion ( z tego co wiem są tam czakry. Poczułem taką przyjemną energię w tych miejscach, naprawdę ciekawe uczucie. Jakoś po kilku miesiącach chciałem osiągnąć OOBE. Otóż kiedy usłyszałem pisk i poczułem, że nie mogę się ruszyć zacząłem sobie myśleć” Chcę OOBE. Chcę OOBE.” I tak kilka razy. Udało mi się jedynie przesunąć na łóżku ciałem astralnym. Niefortunnie jakoś tak dziwnie, że moja dłoń astralna wystawała mi z klatki piersiowej mojego normalnego ciała, Strasznie to było dziwne. Ostatnio miałem najlepsze doświadczenie. Obudziłem się w środku nocy i delikatnie przez powieki ujrzałem bardzo dziwną postać na środku pokoju. Zacząłem ( w strachu) udawać, że śpię. Wtedy w środku głowy (!!!) usłyszałem „Nie bój się mnie”. Nie wiedziałem co zrobić. Wtedy poczułem, jakby ta postać coś zrobiła. Poczułem takie tchnienie, takiej energii, takiego spokoju i wyciszenia, a jednocześnie radości i takiej czystej miłości. Trwając w takim czymś i ciesząc się tym przez kilka godzin otworzyłem oczy i było już rano. Później przez ponad tydzień czułem to jeszcze, cały czas w głębi potrafię to poczuć.

Czytałem kiedyś na pewnym forum temat o opiekunach. O tym, jak wspierają w trudnych chwilach, o tym jak nas uczą. Im głębiej się wczytywałem i dalej, coraz bardziej pragnąłem skontaktować się z opiekunem. Czytałem w takim stanie post o treści: „Ja poprosiłem swojego Opiekuna gdy bylem w dołku o to by pokazał mi trochę swojej miłości Popłakałem się, piękne uczucie.” To trochę niewiarygodne: Poczułem, że ktoś mnie dotyka w głowę. Od razu w mgnieniu sekundy się tam złapałem i zacząłem się śmiać (taki efekt po szybkim strachu). Normalnie pomyślałem sobie „ok, trzeba coś z tym zrobić, muszę się skontaktować wreszcie z opiekunem, nie ma czasu do stracenia”. Następnego dnia było ciekawe zdarzenie (i niechcący odkryłem dobry sposób na OOBE). Siedziałem do 3 w nocy, było już jasno, całą noc piłem coca colę, po prostu doszedłem do takiego kontrastu: ciało skrajnie śpiące, umysł bardzo pobudzony. Jako, że opiekunowie oprócz naszych słów słyszą również myśli, mówiłem przed snem do opiekuna, że wreszcie chciałbym go poznać. że chciałbym z nim porozmawiać, że chciałbym się czegoś nauczyć od niego. Położyłem się w tym „stanie kontrastu” – była godzina 4.00 rano. Ciało zapadało kilka razy w sen , ale rozbudzony umysł wychwytywał ten moment, przez co czułem paraliż senny. Czułem delikatny paraliż kilka razy, aż w końcu zasnąłem, jednak tylko mi się wydawało. Spałem może 3 minuty tak naprawdę. Potem samoistnie wszedłem w normalny paraliż, czułem ,że zaraz będzie OOBE. Poddałem się temu i czekałem co będzie dalej. Ten „piekielny pisk” w końcu przeistoczył się w opisywany przez niektórych „świst”. Coś mnie wyciągnęło z ciała, czułem, że ktoś trzyma mnie i gdzieś ze mną leci. Robiło się coraz jaśniej. Nagle znalazłem się w moim pokoju, ale był dzień, cały pokój był jasny, a za oknem zamiast tego co powinno być , był blask. Potem jakaś postać się pojawiła, usiadła na łóżku i zaczęła coś mówić. Powiedziała 3 słowa. Zapamiętałem tylko ostatnie. Trzecie słowo było „jednak”, ponieważ postać chciała zacząć coś mówić. Niestety wróciłem automatycznie do ciała. Patrzę na zegarek: 4.45 – równiutko. A wszystko się wydawało takie długie. To był dla mnie przełom, ponieważ od tego momentu przestałem bać się OOBE, tych wszystkich „zjaw podczas paraliżu”. Pozbyłem się lęku przed OOBE, bo wiedziałem już, że jest to coś nie do opisania, coś niesamowitego.

W nowym mieszkaniu (obecnym) nie miałem jeszcze zbyt wiele wydarzeń. Miałem kilka LD, kilka razy wylatywałem z ciała i jak byłem w tym tunelu to się budziłem. Raz miałem taki stan, że mogłem przełączać się między trzema kanałami. Pierwszy to było moje LD, drugie to mogłem się obudzić, trzecie to mogłem obserwować i czuć swoje ciało leżące na prawym boku na łóżku. Raz też tak mocno spałem, że wiedziałem, że mimo iż mam LD i mógłbym się obudzić to ciało jest w zbyt głębokim śnie i się nie obudzi dopóki nie odpocznie:-) Wiem, bo nawet próbowałem się budzić, ale po kilku nie udanych próbach dałem sobie spokój i zająłem się w spokoju LD, ale pytałem się w nim różnych osób co mam zrobić, żeby się obudzić, ale nikt nie wiedział, w końcu pytałem się moich znajomych (z którymi widuję się na co dzień w życiu), co by u mnie zmienili co im się nie podoba we mnie, no i mówili, co ciekawsze zapamiętałem trochę tych rzeczy i zastosowałem, to rzeczywiście znajomi zaczęli mi mówić, że dobrze się zmieniłem.

Obecnie chciałbym doświadczyć OOBE, chociaż myślę, że po prostu mam niespokojną równowagę duchową i nie mogę się dostroić. Zajmuję się również zastanawianiem się, czy wszystko ok z moim zdrowiem psychicznym. Mam na myśli to uczucie w środku głowy. Czasami mam takie uczucie przed snem jakby znowu miało się zacząć. Wtedy muszę otworzyć oczy i dopiero mi przechodzi. Jakbym miał to scharakteryzować: kiedy zamykam oczy to mam taki strach, bo w umyśle zaczynam czuć, że mnie nie ma, a z każdym oddechem zdmuchuję samego siebie jeszcze dalej w tej nicości, czasem to mnie pokonuje i muszę otworzyć oczy, pokręcić się trochę na boki i na próbę zamykać oczy, czy będzie ok. Ok, to na obecną chwilę wszystko :-)

 

Tak jak wspomniałem wcześniej, to działa też na tę osobę. Jeżeli chcesz spotkać „zjawę”, to nią spotkasz, ale jeżeli chcesz widzieć zamiast zjawy, kogoś przyjaznego, to tak właśnie będzie. Dlatego poza ciałem, nic nie może Ci się stać. I będę to powtarzał milion razy. To, że się boisz, to tylko kwestia, twojej złej interpretacji zdarzeń.

 

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel.

www.druga-strona.pl

www.forum.druga-strona.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
Jak B3_4EVER pokonał swój strach przed OOBE, 8.5 out of 10 based on 6 ratings

Przeczytaj też

Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

Jest to jedno z najważniejszych pytań jakie należy sobie zadać zanim przystąpisz do ćwiczeń czy …

7 komentarzy

 1. Naprawdę bardzo ciekawie opisane. Jestem pod wrażeniem.

  Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat wspomnianych Opiekunów.

  Karol?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Jestem pod wrażeniem, będę musiał spróbować skontaktować się z moim Opiekunem…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Termin Przewodnik Duchowy odnosi się do jednej lub wielu istot, które obserwują, uczą, leczą i pomagają Tobie w Twojej fizycznej podróży w duchową świadomość. Znajdują się oni na wyższych częstotliwościach, podczas gdy fizyczność jest doświadczana na niższych.

  Komunikacja z nimi przebiega generalnie przy użyciu telepatii, jasnosłyszenia z archetypami wizualizowanych symboli, jasnowidzenia podczas medytacji bądź snu, albo po prostu podczas nauki jak się skupić, patrzeć i słuchać w celu otrzymania wiadomości. Niektórzy ludzie nazywają tę formę połączenia channelingiem. Im więcej ćwiczysz, tym łatwiej ona przychodzi.

  Liczba przewodników duchowych danej osoby jest różna i zależy od jej doświadczeń. Najsilniejsze połączenie występuje z aspektem Twojej duszy nazywanym „Bliźniaczym Płomieniem”. „Bliźniacze Płomienie” są dualnymi aspektami duszy, górą i dołem, zaprogramowanymi by dążyć do zjednoczenia.

  Przewodnicy Duchowi mogą przychodzić pod różnymi imionami. Bardzo często są oni połączeni z więcej niż jedną osobą jednocześnie, używając przy tym tożsamości odpowiednich dla tych, z którymi się komunikują.

  Przewodnicy Duchowi mogą być dostrzegani jako różnego rodzaju nie-fizyczne istoty, być może kosmici. W każdym bądź razie są oni dla nas postrzegalni.

  Każdy Przewodnik przychodzi do Ciebie w jakimś określonym celu, np. rozwinięcia kreatywnych umiejętności, sprawach zdrowotnych, rozwoju duchowego, etc. Przewodnik może także ocalić Cię przed wypadkiem poprzez wejście w Twoje ciało, bądź zatrzymanie czasu.

  Odkryłam, że ludzie żyjący w równowadze (umysł i ciało) mają dowcipnych Przewodników Duchowych i manifestują bycie pozytywnym w fizycznym życiu. Robią to szybciej niż robili to wcześniej i co ważne, na zdrowej drodze.

  Osoby z nałogami czy chorobami umysłowymi, nawet nierozpoznanymi będą przyciągać przy próbach kontaktu negatywne doświadczenia i obwinią tym swoich Przewodników, bądź siły nieczyste. Oczywiście nie będą mieli racji. Przewodnicy są po to, aby prowadzić Cię ku pozytywom. Jeśli głosy w twojej głowie wprawiają Cię w zakłopotanie, konflikty, czy prowadzą do szaleństwa, poszukaj profesjonalnej pomocy.

  Przechodząc do sedna sprawy, Przewodnicy Duchowi pracują z Tobą by utworzyć synchronizacje pomiędzy „górą” a „dołem”. Takie synchronizacje są głównie doświadczeniami tworzonymi przez Twoją duszę aby wprowadzić Cię w wyższą świadomość.

  W kursie mogą uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie. Wykonywanie poniższych zadań jest kwestią indywidualną i czynione być może tylko na własną odpowiedzialność.

  Spotkaj Swoich Przewodników Duchowych

  Lekcje poniżej mogą być wykonywane wraz z formą medytacji, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli zapisujesz swoje odpowiedzi, to używasz tzw. pisma automatycznego. Jeśli komunikujesz się ze swoim Przewodnikiem telepatycznie, zapamiętaj aby zapisywać odpowiedzi by ich nie zapomnieć. Jeśli zaś używasz komunikacji werbalnej, nagrywaj na dyktafon to co ‘widzisz’ bądź ‘słyszysz’. Każde pytanie zadawaj tylko raz. Akceptuj pierwsze otrzymane odpowiedzi.

  Lekcja 1 – Słuchanie i Patrzenie

  Nadszedł czas by spotkać jednego z Twoich Przewodników Duchowych.

  Dzisiaj zadasz Duchowi proste, nie osobiste pytania, na które można odpowiedzieć Tak lub Nie.

  Mogą Ci przy tym towarzyszyć objawy w Twoim ciele fizycznym, takie jak:

  – ucisk na czubku Twojej głowy – otwarcie czakry korony
  – dziwne uczucie na lewej stronie Twojej twarzy bądź całego ciała. Lewa strona odbiera, prawa wysyła. Lewa strona ciała jest kontrolowana przez prawą, intuicyjną półkulę mózgu.

  Zanim zaczniesz, możesz wyczuć obecność swojego Przewodnika Duchowego.

  Znajdź ciche miejsce, wolne od zakłóceń. Zrelaksuj się i poczuj komfortowo. Oczyść swój umysł i skup się na swoim Przewodniku.

  Powiedz w myślach… Witaj!

  Możesz usłyszeć powitanie, choć nie jest to konieczne.

  Wyślij swoje pytania telepatycznie lub werbalnie, np. Czy dziś jest poniedziałek?

  Zrelaksuj się i pozwól, aby odpowiedzi przypłynęły do Ciebie naturalnie, jako myśli.

  Kontynuuj zadawanie swoich pytań, dopóki czujesz się komfortowo. Ćwicz. Pamiętaj, nie ma pośpiechu. Duchy nie mają rozkładu zajęć.

  Możesz to także przećwiczyć z innym Przewodnikiem.

  Lekcja 2 – Poznajemy Swojego Przewodnika Duchowego

  Przygotuj kartkę i długopis.

  Wyślij wiadomość: Jak masz na imię?

  Jeśli masz kłopoty ze zrozumieniem imienia, skup się i postaraj przybliżyć dźwięk. Imiona mogą być złożone lub długie, w związku z czym mogą wymagać skrócenia. Duch może mieć wiele imion.

  Rozpocznij dialog. Zaufaj temu co słyszysz.

  Wyślij wiadomość: (Imię Przewodnika), czy jesteś gotowy odpowiedzieć na moje pytania?

  Czekaj na twierdzącą odpowiedź.

  Przykładowe pytania:

  – Czy ja Cię znam?
  – Czy kiedykolwiek mi pomogłeś? Jeśli tak, to w jaki sposób?
  – Jaki jest cel naszego połączenia?
  – Czy jesteś moim ‘Bliźniaczym Płomieniem’?
  – Jaka jest moja misja?
  – Czy jesteś moim jedynym Przewodnikiem Duchowym?
  – Ilu mam Przewodników Duchowych?
  – I inne.

  Lekcja 3 – Inne Życia Razem

  Przygotuj pytania. Poczuj się komfortowo. Przywitaj się ze swoim Przewodnikiem Duchowym.

  Przykładowe pytania:

  – Czy znaliśmy siebie nawzajem w innych życiach?
  – Przez ile żyć byliśmy połączeni? W jakich związkach?
  – Czy kiedykolwiek byliśmy zamienieni rolami, gdzie Ja byłam Twoim przewodnikiem, a Ty żyłeś na ziemskim planie?
  – Czy kiedykolwiek byłeś w moim życiu, w tej inkarnacji?
  – I inne.

  Lekcja 4 – Wszechświat, Kreacja, Rzeczywistość

  Przygotuj pytania odnoszące się do Wszechświata. Wykonaj tyle sesji, ile potrzebujesz.

  Przykładowe pytania:

  – Wyjaśnij czym jest Rzeczywistość.
  – Jak duży jest Wszechświat?
  – Kiedy i gdzie został stworzony?
  – Czy istnieje życie na innych planetach?
  – Czy kosmici obserwują nas z UFO bądź innych miejsc?
  – Czy znałam Cię w obcej formie?
  – Czy są tam Anioły?
  – Kim jest Bóg? (Zamknij oczy i pomyśl… Pokaż mi!)
  – Czy istnieją inne wymiary? (Zamknij oczy i pomyśl… Pokaż mi!)
  – Czy dusza może istnieć w więcej niż jednym wymiarze?
  – Czy mamy wolną wolę?

  Lekcja 5 – Osobista Wycieczka z Przewodnikiem

  Powinieneś już czuć się komfortowo w trakcie kontaktu ze swoim Przewodnikiem i być zdolnym do odróżniania Jego/Jej myśli od Twoich własnych.

  W tym czasie mogłeś także spotkać więcej niż jednego Przewodnika i uczyć się od nich wielu dróg jakimi Cię prowadzą.

  Podczas tej lekcji zadaj kilka osobistych pytań.

  Przykładowe pytania:

  – Czy jestem na właściwej duchowej ścieżce?
  – Czy pokierujesz mnie do następnej części mojego duchowego rozwoju?
  – Czy powinnam pracować jako uzdrowiciel?
  – Czy zaprowadzisz mnie do książki bądź strony internetowej, z której powinnam się czegoś nauczyć?
  – Czy mój obecny nauczyciel jest dla mnie dobry? Czy powinnam poszukać innego?
  – Czy muszę przenieść się do nowego miejsca, by znaleźć swoje przeznaczenie? Jakieś sugestie?
  – Czy potrzebuję podróżować by wypełnić swoje przeznaczenie? Jeśli tak to gdzie?
  – Czy inne aspekty mojej duszy doświadczają tej rzeczywistości teraz?

  Lekcja 6 – Powiązania z Biologiczną bądź Zastępczą Rodziną.

  Twoja największa karma (lekcje i odpowiedzialności), dotyczy Twojej rodziny, bądź innych bliskich Ci osób. Czasami ci ludzie pozostają w Twoim życiu na zawszę, a innymi razy zostają na chwilę i odchodzą.

  Przykładowe pytania:

  – Czy członkowie mojej rodziny pochodzą z moich przeszłych żyć? Zapytaj o imiona i inne informacje. Jeśli wychowywałeś się w rodzinie zastępczej, wypytaj o rodzinę biologiczną i zastępczą.
  – Wypytaj o związki pomiędzy Tobą a poszczególnymi członkami rodziny, a także pomiędzy samymi członkami.
  – Określ czy zmarły członek rodziny jest Twoim Przewodnikiem. Generalnie tak się nie dzieje, lecz nie zaszkodzi zapytać.
  – Czy moją karmą, w tym życiu, jest troska o (imię osoby – zwykle rodzica)?

  Lekcja 7 – Twoja Kariera i Praca.

  Wielu ludzi zmienia w życiu pracę bądź zawód, niektórzy nawet wracają do szkoły. Przewodnicy Duchowi mają tendencję by prowadzić Cię przez te zmiany na lepsze.

  Przykładowe pytania:

  – Czy dobrze wybrałam ten zawód, czy jestem tutaj tylko by coś znaleźć?
  – Czy kariera, którą wybrałam jest karierą na całe życie?
  – Czy mogę znaleźć zawód łączący pracę z pasją?
  – Czy moja praca znajduje się w „ślepym zaułku”, czy może zostać ulepszona? Awans? Lepsze zarobki?
  – Chcę pracować w Metafizyce. Czy zarobię coś na tym? Czy lepiej robić w tym dorywczo/na pół etatu?
  – Powinnam wybrać pracę czy dalszą naukę?
  – Czy mój szef docenia moją pracę?
  – Czy w mojej pracy ktoś wbije mi nóż w plecy?
  – Czy byłabym szczęśliwa w domu, powiększając rodzinę i zmieniając pieluchy?
  – Czy byłabym szczęśliwa pracując na pół etatu?
  – Czy mogę się wspierać dwiema różnymi pracami na pół etatu?
  – Czy powinnam rozkręcić własny interes? Samotnie czy ze wspólnikiem?
  – Czy ten interes wypali? Rozwinie się w coś innego? Upadnie?
  – Czy moja rasa/pochodzenie wpłynie na znalezienie odpowiedniej pracy?
  – Czy jestem mądrzejsza niż mi się wydaje?
  – Czy mogę ukończyć szkołę po latach absencji?
  – Czy mogę pracować w domu? Sugestie?

  Lekcja 8 – Twoje Życie Miłosne.

  Jesteś gotowy by zadać pytania dotyczące Twojego życia miłosnego. Jest to czas, gdzie rzeczy zaczynają się komplikować, gdzie Ego zaczyna dawać się we znaki, a Ty chcesz połączyć się z Jednością.

  Tylko pierwsza odpowiedź jest odpowiedzią prawidłową.

  Przykładowe pytania jeśli jesteś z partnerem/-ką:

  – Czy mój partner jest także moim partnerem duchowym?
  – Czy jesteśmy razem z powodu powiązań karmicznych? Jeśli tak, to jakich?
  – Czy ten partner zostanie ze mną do końca życia, czy może znajdę innego?
  – Czy mój partner rozwija się duchowo, podobnie jak ja?
  – Czy dorastaliśmy z dala od siebie?
  – Czy trzymam się związku, który jest skończony?
  – Czy mój partner wciąż mnie kocha?
  – Dlaczego jestem ze swoim partnerem? Finanse? Rodzina? Strach przed zostaniem samym? Inne?

  Przykładowe pytania jeśli jesteś homoseksualistą/-tką:

  – Czy jest jakiś powód dlaczego jestem homoseksualistą? Genetyka? Karma?
  – Czy jest to dla mnie forma lekcji?
  – Moja dusza preferuje żeńską, czy męską rolę?
  – Czy pierwszy raz przyszedłem na świat jako homoseksualista?
  – Czy boję się przyznać do swojej orientacji seksualnej?

  Przykładowe pytania jeśli jesteś singlem:

  – Czy kiedykolwiek poślubię kogoś?
  – Czy znajdę partnera duchowego?
  – Czy mój partner duchowy istnieje na ziemskim planie?
  – Czy już zawszę będę sama?
  – Czy potrzebuję terapii, by dać sobie radę w związku? Czy sabotuję związki?
  – Czy będę miała dziecko?
  – Czy jako mój Przewodnik, możesz sprowadzić mi partnera?
  – Czy moja dusza potrzebuje istnieć samotnie, czy w parze z inną?
  – Szukałam partnera przez całe życie. Dlaczego po tylu latach go nie znalazłam?

  Lekcja 9 – Twoje Cele w Życiu.

  Przykładowe pytania:

  – Czy moje cele życiowe są realistyczne?
  – Czy muszę zmienić swoje cele odnoszące się do mojego życia uczuciowego, małżeństwa, pracy czy innych?
  – Czy moje cele mają szansę spełnienia?
  – Inne.

  Lekcja 10 – Połączenie z Przewodnikiem Duchowym kiedy jesteś „W Drodzę…”.

  Przewodnicy Duchowi są gotowi do rozmów zawszę i wszędzie, jeśli tylko się skupisz.

  Jeśli masz wątpliwości co do podjęcia określonej decyzji, zawszę możesz wysłać swoje pytanie telepatycznie i w ten sam sposób otrzymać odpowiedź.

  Kiedy prowadzisz samochód, Twój Przewodnik Duchowy bacznie Cię obserwuje i jest gotów do rozmów. Zapamiętaj, by zwracać wtedy uwagę na ‘głosik w Twojej głowie’ wysyłający Ci pilne ostrzeżenia.

  Możesz także porozmawiać ze swoim Przewodnikiem podczas jazdy, np.:

  – Czy w mieście będzie korek? Gdzie?
  – Czy się spóźnię?
  – Inne.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 4. to karol czy konrad?

  Karol Cetlin,

  Badacz i nauczyciel.

  Witam, witam :-)

  Mam na imię Konrad i obecnie mam 16 lat

  Hmmm?…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 5. Jestem ciekaw czy to jest po prostu kwestia kreowania tych wszystkich postaci w twoim mozgu (twoja wlasna wyobraznia), czy one maja jakis swoj "drugi" swiat (po za twoim mozgiem) i "przychodza" do ciebie gdy tego chcesz.

  Dzieki za ten tekst, poschizował mnie konkretnie ;d

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Droga(drogi) vivi… Trzeba mieć chodź trochę inteligencji aby czytać. Radzę cofnąć się do liceum na lekcję polskiego o czytaniu ze zrozumieniem, lub czytać teksty po 14 razy… Pozdrawiam.

  Ps. Jeżeli tego nie zrozumiałeś(zrozumiałaś) to pisz na gg: 4325642 to Ci wyjaśnię dobitniej.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Ja również próbowałem uzyskać oobe i ld ale nigdy mi się nie udawało

  bo gdy chciałem uzyskać ld taciłem świadomośc

  a jak chciałem uzyskać oobe zaczeły mnie plecy swędzieć

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *