Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Bezpieczeństwo / Jak wrócić z podróży poza ciałem ( OBE )?

Jak wrócić z podróży poza ciałem ( OBE )?

Interesując się podróżami poza ciałem, możesz zadawać sobie wiele pytań. Będąc jeszcze nowicjuszem chcesz wiedzieć wszystko, co jest tylko możliwe, zanim sam spróbujesz i przekonasz się kto miał rację. Osoby zaczynające dopiero co raczkować w tej dziedzinie, dbają przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo. Chcą wiedzieć czy OOBE jest w 100% bezpieczne, o czym później sami się przekonują. Częstym pytaniem związanym z bezpieczeństwem jest:

Jak wrócisz z podróży poza ciałem ( OOBE )?

To bardzo proste. Wystarczy tylko pomyśleć o powrocie do ciała ( wyrazić intencje).

W ten sposób Twoje ciało astralne ( dusza, świadomość ) od razu zacznie powracać do ciała fizycznego. – Rozpocznie się procedura powrotu do ciała. Jednak nie zawsze tak jest, ale o tym za chwilę.

Kilka ważnych faktów które każdy powinien znać.

Z każdej podróży poza ciałem musisz wrócić. Jedne są dłuższe, drugie krótsze. Ile podróż, by nie trwała i tak wrócisz. Zdarzy się to nawet wtedy, gdy chciałbyś tam zostać na zawsze. Twój powrót na ziemie jest po prostu nieunikniony.

Ciekawostka: Należy dodać, że w podróży poza ciałem, czy w świadomym śnie odczucie czasu jest zupełnie inne. Będąc poza ciałem może wydawać Ci się, że byłeś tam kilka godzin. Budzisz się i patrzysz na zegarek. Zdziwiony stwierdzasz: „Minęło dopiero 30 minut!”. Czas tam, a czas tu nijak mają się do siebie. W astralu płynie on inaczej, niż na ziemi. O czasie jednak porozmawiamy sobie kiedy indziej. Sprawa jest o wiele ciekawsza, niż wydaje się na początku.

Do ciała możesz wrócić, gdy:

W Twoim otoczeniu dzieje się coś niespodziewanego – ktoś wchodzi do Twojego pokoju.

Dociera do Ciebie jakiś dziwny dźwięk – właśnie w kuchni stłukł się talerz.

Straciłeś poczucie komfortu fizycznego – zdrętwiała jedna z części Twojego ciała np. ręka.

Na pewno wrócisz do ciała, gdy:

Ktoś zacznie budzić Cię, mówiąc coś lub potrząsając itd.

Za chwilę może zdarzyć się sytuacja zagrażająca Twojemu życia, bądź zdrowiu – zwarcie instalacji elektrycznej, które może doprowadzić do pożaru.

Złożysz intencje powrotu do ciała będąc po drugiej stronie.

Mówiłeś coś o wyjątkach w momentalnym powracaniu do ciała?

Tak, racja mówiłem. – Takim wyjątkiem są dalekie podróże. Często, gdy doświadczam dalekich podróży (np. doleciałem pod sam emiter ), powrót do ciała zajmuje o wiele więcej czasu, niż powrót ze świadomego snu, bilokacji czy będąc na bliższych obszarach OOBE ( choćby w parku ).

Ostatnim razem, gdy zawędrowałem tuż pod emiter ( źródło wszelkiego stworzenia, jak sądzę). Czekała mnie seria 5 fałszywych przebudzeń. Jest to sytuacja, w której myślisz, że już wróciłeś na ziemie, wstajesz z łóżka, a za chwilę okazuje się, że jednak to nie Twój dom. Fałszywe przebudzenie to po prostu świadomy sen, który upodabnia się do miejsca, w którym zaczęliśmy podróż ( łóżka, pokoju, mieszania itd. ) . Po chwili jednak, ( jak to w świadomym śnie) orientujemy się, że nie jest to rzeczywistość. Jednak bądź spokojny. Jeśli nawet przeżywasz taką serię fałszywych przebudzeń, wszystko jest tak wyliczone, byś zdążył na czas.

To tyle co powinieneś wiedzieć o powrotach do ciała.

Karol Cetlin.

Badacz i nauczyciel.

www.druga-strona.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)
Jak wrócić z podróży poza ciałem ( OBE )?, 8.6 out of 10 based on 7 ratings

Przeczytaj też

Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

Jest to jedno z najważniejszych pytań jakie należy sobie zadać zanim przystąpisz do ćwiczeń czy …

15 komentarzy

 1. Ciekawe. Oto w tym chodzi żeby jak najdłużej utrzymać się w świecie astralnym ja o sam powrót i tak bym się nie zamartwiał.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Karol Cetlin

  Dokładnie tak samo myślę. Ostatnio dużo ludzi zadawało mi pytania związane z powrotem do ciała to postanowiłem o tym napisać i wyjaśnić tym których to interesuje. Sztuką nie jest wrócić, lecz pozostać tam dłużej :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Bardzo ale to bardzo dobra strona dzieki niej się wiele dowiedziałem
  Pozdrawiam,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. ta strona jest bardzo ciekawa, lecz ja dalej boje sie nawet prubowac wyjsc z ciala:/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Moim zdaniem używanie takich terminów jak "dusza" odstrasza ludzi. Wtajemniczeni/ludzie odważni może odważą się na dokonanie OOBE po przeczytaniu takiego słowa, ale na większość laików zadziała ono jak strach na wróble.

  Wiem po sobie. Kiedyś rozmawiałem z kolegą który interesował się podróżami poza ciało, ale sama myśl o tym go przerażała.

  Do tego dochodzą jeszcze "prawdziwe" relacje jakichś żartownisiów, którzy opiewają śmierć swoich kolegów w astralu. To może naprawdę odstraszyć.

  Trochę pesymistycznie, ale, jak widać, przeszkód w rozpropagowaniu OBE jest dość dużó.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. ja bym chciała sie dowiedzieć co dokładnie musze robić by doprowadzić moje caiło(duszę) do "wędrówki"… proszę piszcie na e-mail izabelka1317@wp.pl … z góry dziekuje wszystkim….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Hmm… A z focusa 28+ łatwo wrócić ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. a ja mam pytanie co się dzieje np. gdy zadzwoni zwykły budzik budzący nas do szkoły, pracy. np jesteśmy gdzieś w odległej podróży, a tu nas nagle coś budzi, wszystko się urywa w jednym momencie? bo raczej nie ma czasu na "powrót do ciała".
  słyszałem kiedyś dawno temu o świadomym śnie ale pierwszy raz trafiłem na tego typu artykuł. ciekawi mnie jeszcze to czy podczas snu to wszystko dzieje się tylko w naszej głowie? czy możliwe, że będziemy mówić, śpiewać lub kto wie co jeszcze robić przez sen..?:)
  chętnie bym spróbował takiej podróży ale chciał bym się dowiedzieć więcej na ten temat, jak wygląda wejście wtaki sen i jak tego dokonać, pozdrawiam wszystkich czytających i jeśli ktoś mógłby coś doradzić, przedstawić jak to wygląda to prosze o kontakt: latirro@tlen.pl

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. Prawdopodobnie nie można się przejmować takimi rzeczami. Jeśli będziesz zaprzątać sobie głowę takimi rzeczami, to raczej podróż nie będzie miała miejsca. Najlepiej by było to w dzień wolny od pracy. By myśl że możemy się nie przebudzić na czas nie przeszkadzała nam wyjść z ciała.
  Mi o oobe powiedział dziś kolega. I ostro się nakręciłem. Postaram się tego nauczyć. Jestem pewien że człowiek może wykrzesać z siebie więcej niż tylko to co znamy na codzień. Chcę poznać granice ludzkiego umysłu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. Ja sie strasznie boje….Że bede latała gdzieś i moze nie wróce czy umre..;/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. A czy jak sie obudze w innym domu to jak chcę wrócić to wypowiedziec intencje i już jestem? (może mi ktoś wytłumaczyć jak wypowiedzieć tą intencje co wtedy pomyśleć mój e-mail tomaj5555@wp.pl

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. Mam pytanko. Czy na pewno jak wypowiem intencję do wróce? Jak wypowiedzieć intencje?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 13. chciałabym odbyć podróż astralną ale nie wiem jak mam się do tego zabrać..

  proszęo kontakt na e-mail monfal3@wp.pl

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. Witam

  Panie Karolu,

  zastanawiam się i nie mogę zrozumieć

  PO CO PAN TO ROBI? Nie przekonał mnie artykuł o korzyściach OOBE. Pewnie to nie moja sprawa, ale dziwi mnie troche przekonywanie innych ludzi do spróbowania tego. Nie zmartwiłabym się, gdyby interesowali się tym dorośli ludzie – ich sprawa, ale z komentarzy wnioskuję, że najczęściej bardzo młodzi ludzie chcą tego doświadczyć. 11, 12 czy 15 latkowie są ciekawi swiata, a przez to bardziej skłonni do eksperymentowania, bagatelizując "bezpieczeństwo" w każdym znaczeniu tego słowa. Może niepotrzebnie się martwię, może Pan ma rację – nie wiem. Ale jako dorosły człowiek nabyłam ostrożności do prawdomówności wszystkich, którzy z przekonywania innych mają jakikolwiek korzyści majątkowe. A Pan wyraźnie ma. Dlatego mam mieszane uczucia.

  Całe życie miałam nadzwyczaj realne koszmary, senne po których budziłam się okropnie wystraszona. Całkiem niedawno postanowiłam sprawdzic znaczenie snów i przypadkowo dowiedziałam się ze moje koszmary to zwyczajnie paraliż przysenny. Dowiedziałam się też jak tego unikać (narazie skutecznie). Jednak po przeczytaniu powyższego artykułu przypuszczam, że przynajmniej kilka razy doświadczyłam nie tylko paraliżu przysennego, ale również wyjscia z ciała, gdzie powroty były po kilku fałszywych przebudzeniach. Wcale nie chciałam tego doswiadczac, nie wiem dlaczego mi sie to przytrafiało. Jak dla mnie jest to wyjątkowo nieprzyjemne i męczące, nie mówiąc juz o przerażającym strachu przy każdym takim doświadczeniu. Dobrze, że już wiem co to jes. Nadal boję się iść spać ale przynajmniej jestem psychicznie przygotowana na wypadek, gdyby paraliż przysenny mi się znowu przytrafił, chociaż mam wielką nadzieję, że nie przytrafi się nigdy więcej.

  Ale nadal nie widzę w tym żadnych korzyści. A nawet, gdyby były nie chciałabym ponownie przez to przechodzić, żeby się dowiedzieć.

  Pozdrawiam

  A.G.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. Mam pytanie czy jest taka możliwość że jak ja w postaci ciała astralnego wejde w ciało osoby ktora tez jest po za cialem to coś się stanie i możliwe ze juz nawet nie wroce do swojej postaci??? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *