Warning: inet_pton(): Unrecognized address 2a01:111f:71b:7b00:4c33:dc6d:7f04:1d30 in /home/cetlin/domains/druga-strona.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/libraries/geolite2/Reader.php on line 126 Niebo, śmierć, cele życiowe i idealna miłość – Część 1 – Druga Strona
Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Filozofia / Niebo, śmierć, cele życiowe i idealna miłość – Część 1

Niebo, śmierć, cele życiowe i idealna miłość – Część 1

Dzisiaj opowiem Ci w szybkim skrócie czego dowiedziałem się dzięki podróżom poza ciałem (OOBE). Niektóre odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć (mnie także zaskoczyły). Kiedyś miałem ogromną ochotę o tym powiedzieć, jednak nie miałem tyle odwagi, by napisać i opublikować to co właśnie czytasz. Jednak dzisiaj moja intuicja szepnęła mi do ucha, bym to właśnie zrobił, napisał artykuł o niebie, śmierci, celach życiowych i idealnej miłości, więc czytaj dalej…

Czym jest przestrzeń astralna?

Przestrzeń astralna jest biblijnym niebem. Jest miejscem skąd pochodzi nasza dusza. Jest pierwotnym światem skąd wszystko się wzięło i wszystko się zaczęło. Wygląda podobnie jak kosmos. Jest to czarna, żywa i głęboka przestrzeń.

Istnieją tam pomocne istoty, tak samo jak na ziemi: przewodnicy (tzw. anioły stróże), anioły, archanioły oraz inne istoty których nazw i funkcji teraz nie wymienię, jednak jest tam także… BÓG.

Są tam też wspaniałe miejsca które pełnią daną funkcję: Park – tam można spotkać zmarłych (obszar przejściowy pomiędzy wcieleniami), Emiter – źródło wszelkiego stworzenia, Szpital – tam można wyleczyć się z różnych dolegliwości. Jest jeszcze wiele, wiele innych miejsc.

Co dzieje się po śmierci?

Dla niektórych może okazać się to smutne jednak powracasz z powrotem na ziemie.

Człowiek po śmierci odradza się jako: Człowiek, Zwierze lub Roślina. Taki cykl zwie się inkarnacją. W tym momencie możesz mieć na przykład 5, 65 czy 121. Co obrazuje jak długo żyłeś na ziemi. Czy nie jest to wspaniałe?

Jednak ten cykl kiedyś się kończy i wtedy człowiek staje się IDEALNĄ dla siebie istotą i już nigdy więcej nie powraca na ziemie. W tym momencie zaczynasz istnieć w przestrzeni astralnej jako doskonałość (taka nazwa jest najbardziej trafna). Doskonałość to cała Twoja istota ze wszystkich wcieleń razem wziętych. Tworzysz wtedy idealny świat dla Siebie w którym przez wieczność będziesz żyć i nigdy nie będziesz się nudził.

Twoje prawdziwe cele życiowe

Człowiek przed życiem wybiera swoje cele życiowe, które musi spełnić żyjąc na Ziemi. Wykonane cele życiowe przybliżają człowieka do stania się doskonałościom. Jednak mało kto na obecną chwilę dąży ku swym prawdziwym pasjom. Musisz wiedzieć, że mimo własnego wyboru, nie jesteś w czasie życia świadomy tych celów – więc jak je rozpoznać? Czytaj dalej.

Jak rozpoznać cel życiowy? Zazwyczaj są to, rzeczy które wywołują w Tobie szybkie bicie serca w momencie, gdy o tym pomyślisz. Powodują uśmiech na Twojej twarzy i chęć pracy nad tym celem. Możesz działać w kierunku tego celu bardzo długo, ale za każdym razem będziesz czół chęć do pracy, satysfakcję i zawsze będzie to dla Ciebie interesujące.

Jakie mogą być cele życiowe? Zostanie prezydentem, wychowanie dzieci, zarobienie określonej ilości pieniędzy, wynalezienie czegoś, zostanie piłkarzem, bycie przy jakiejś osobie przez całe życie itd.

Co się stanie jak się tego nie osiągnie? Zadanie zostanie przerzucone do następnego wcielenia, aż do momentu jego wykonania.

Idealny partner – Prawdziwa miłość

Przed życiem Ty i inni ludzie wybierają swojego idealnego partnera. Który uzupełnia ich cechy charakteru i ma podobne cele. Tę osobę MUSISZ POZNAĆ w swoim życiu. Jest to pewne na 101%, ponieważ jest to jeden z elementów, który każdemu człowiekowi jest przeznaczony. Droga do tej osoby może być łatwa jak i wyboista. Jednak gdy będziesz wytrwały i nie odpuścisz na pewno kiedyś z tą osobą będziesz. Idealny partner to osoba, którą będziesz darzył prawdziwą bezwarunkową miłością, będziesz świadom jej wad i niektórych negatywnych zachowań, ale mimo to nadal będziesz chciał z nią być. Przy niej będziesz szczęśliwy i radosny przez lata.

I tak właśnie kończy się ten artykuł. Jednak wszystko to co napisałem jest dopiero czubkiem góry lodowej, więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli artykuł uzbiera 50 pozytywnych komentarzy napiszę dalszą część. Dziękuje za uwagę.

Karol,

Kocham.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (88 votes cast)
Niebo, śmierć, cele życiowe i idealna miłość - Część 1, 9.3 out of 10 based on 88 ratings

Przeczytaj też

Połączenia, rozłączenia i nasza przyszłość

Dzisiejszy artykuł będzie trochę inny niż zwykle, jednak przekaże Ci to co uważam za ciekawe …

72 komentarze

 1. mamy 50 komentarzy, panie Karolu ! :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 2. WiEDZIAŁAM !! WIEDZIAŁAM !! :D !!!!
  jak to czytałam to sam uśmiech pojawiła mi się na ustach i łzy same zaczeły lecieć po twarzy ;] (morze to tez dlatego że w słuchawkach leciała mi piosenka z titanica xd) ale zawsze o tym myślałam o inkarnacji O tym ze napewno jest mi ktoś przeznaczony i wgl. lecz próbowałam w to niewierzyc bo jestem katoliczka średnio wierzącą ale jednak a przeciez (chyba buddyści) wieżą w inkarnację …ale cos mnie zawsze ciągneło :D … Kurna chyba musze przestac słuchać titanica bo staje sie zawrażliwa :} szkoda że jeszcze nieznalazłam swojego celu :(

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Ej a czy jest możliwe żeby celem zyciowym było cos związanego z OBEE bo jak o tym czytam to tak mi wali serce ze wow xd

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. A no tak zapmniałam xd a jak sie rozpoznaje czy sie długo ogólnie jest ?? czy czujesz sie zawsze taka ociążałą stara mimo że młoda silna prowadząc aktywny tryb zycia – to wedy stara dusza a jak silana zawsze do pracy to młoda ??

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 5. Naprawdę bardzo mi się spodobał ten artykuł jest wspaniały i prosił bym o dalsza część tego XD

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. Super artykuł więc mamy 40 pozytywnych komentarzy. Jeszcze 10 i pojawi się druga część. Piszcie ;-)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 7. Dobrze, więc ja :)

  W każdym razie artykuł piękny, bardzo prawdziwy. Zgadzam się. Co jeszcze mogłabym dodać? Musnęłam ledwie ten o prawdziwej miłości, jest genialny. W każdym bądź razie ot życzę Ci więcej sukcesów bo to chyba Ci teraz potrzebne. No i byś dalej inspirował jak to robisz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 8. Czekam na dalszy ciąg twojej wiedzy. ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. Witam,

  chciałbym bardzo podziękować Panu Karolowi za te słowa w tym artykule, gdyż jeszcze bardziej przekonały mnie do OOBE, dzięki czemu zacznę swoje pierwsze próby już w najbliższych dniach ;)

  Jeszcze raz dzięki i czekam na drugą część!

  Pozdrawiam ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. 59 pozytywnych komentarzy
  czekamy na czesc 2

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. gites….:DDD szukam chetnej osoby doswiadczajacej oobe do pogadania:P chetni pisac: 17305809 :P

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. Bardzo mi sie podobalo,czekam na nastepna czsc!! :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 13. Bardzo mi sie podobalo i mam nadzieje ze edzie nastepna czesc!! :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. Kaaarooool ! :D Napisz tą drugą część xD
  Plissss :P

  Dr hab. Lesław Rączka Vc-Dziekan ds. opierdalania się xD

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. Artykuł rewelacja. Przypadkowo posiadłem umiejętność świadomego śnienia, przypadkowo bo poprzez moją świadomość dnia codziennego, i poprzez różnicę którą dostrzegam między życiem a snem, mogę go kontrolować. Moim nieskromnym marzeniem jest, a propos ostatniej części artykułu, poznać idealną partnerkę, ale bardziej – móc razem z nią podróżować astralnie, razem śnić LD. Zupełnie jak w "Incepcji", choć moje marzenie nie było tym filmem inspirowane, bo powstało dużo wcześniej. Pozdrawiam.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 16. Karolu, skąd Ty masz te informacje? czy to są Twoje przemyślenia? czy dowiedziałeś się tego podczas LD czy OBE?

  nie gniewaj się, ale trochę mieszasz ludziom w głowach, mając tak niewielkie doświadczenie stawiasz zbyt pochopne wnioski

  może zacytuję kilka Twoich wypowiedzi:

  "Czym jest przestrzeń astralna?

  Przestrzeń astralna jest biblijnym niebem. Jest miejscem skąd pochodzi nasza dusza…"

  Poczytaj Powella, Moena czy Monro'a, świat astralny jest jedynie etapem przejściowym…a nie docelowym…dusza nie pochodzi ze świata astralnego a jedynie przez jakiś czas w nim się przejawia, podobno ciało astralne, tak jak fizyczne również umiera i przechodzimy na bardziej subtelny poziom istnienia

  "Co dzieje się po śmierci?

  Człowiek po śmierci odradza się jako: Człowiek, Zwierze lub Roślina…"

  owszem są takie przekonania, jednak w 99% osoby, które miały wgląd w istotę renkarnacji zaprzeczają temu, człowiek odradza się jako człowiek, zwierzęta jako zwierzęta, a w przyrodzie zamieszkują duchy natury, które są zupełnie innej "kategorii" niż dusze ludzkie

  przemyśl proszę to co napisałem…przecież nie da się zdobyć tytułu profesora, zanim nie zrobisz magistra…przecież po śmierci każdy z nas będzie musiał wziąć odpowiedzialność za siebie, ja oczywiście wezmę odpowiedzialność za to, że w tak brutalny sposób piszę teraz do Ciebie…a czy Ty wieźmiesz odpowiedzialność za to co wypisujesz? przecież czytają to setki a może tysiące osób…

  jestem daleki od tego aby zniechęcać Cię do pisania, chodzi mi jedynie o to, abyś spróbował dotknąć tematu z różnych punktów widzenia, zanim o czymś napiszesz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 17. Super!^^ Czekam na kolejny tego typu artykuł ;D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 18. Mam nadzieję że w tym życiu uda mi się zakończyć moją podróż inkarnacyjną. Pozdrawiam wszystkich

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 19. Gdzieś tam wcześniej czytałem o karmie (na twojej stronie)
  oj chłopie dzięki tej stronce to ty będziesz miał zajebiście w następnym życiu :D
  pozdrawiam

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 20. Jakiś dalszy ciąg? ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 21. Artykuł ciekawy , warty refleksji. Potwierdza to , o czym czytałam w książkach na temat inkarnacji.
  Na temat OBE wiem nie wiele. Podobno po przez stan OBE można wyprzedzać wydarzenia.
  Chciałabym nauczyć się wprowadzać w ten stan.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 22. Jak dla mnie jest to bardzo interesujące. Wszystko tak może wyglądać i jest w tym dużo racji. Czekam na dalsze tego rodzaju artykuły.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *