Strona głowna / OOBE - Podróż poza ciałem / Doświadczenia / Twój astralny opiekun – 3 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć!

Twój astralny opiekun – 3 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć!

Najpierw odpowiem na komentarz do poprzedniego artykułu o wyglądzie „astrala”, a później zajmę się odpowiedziami na pytania dotyczące opiekunów.

Komentarz Maćka z 21 kwietnia, 2011 r.

Witam, świetny artykuł, lecz mam jeszcze parę wątpliwości co do niego. „Jak wyglądają budynki?” Panie Karolu, piszesz, że nie ma czegoś takiego jak „budynki”, a w dokumencie „miejsca astralne”, opisywał Pan emiter, jako budynek z bodajże, dwoma wieżami, lecz nie chciał Pan dalej drążyć tego tematu. Dlaczego więc są te rozbieżności? Mam następne pytanie, jak nazywają się opiekunowie? Słyszałem, że każdy z nas, ma swojego opiekuna, a ten ma swoje imię, imię, które jak najbardziej nas obrazuje. Kiedyś czytałem, że pewna osoba praktykująca OOBE, zapytała się jak ma na imię Jego opiekun, toć wtedy dostał odpowiedź. Był to pewien anioł, którego imienia niestety nie pamiętam, ale miał prawdopodobnie zapędy pirotechniczne, takie jak owa osoba praktykująca OOBE. Proszę Pana o rozwianie moich wątpliwości. Pozdrawia, Maciek

Jeżeli chodzi o budynki, budynków tam nie ma. One nie istnieją, są jedynie miejsca. Emiter nie jest budynkiem jest to obszar w którym znajduje się wieża, jednak to całe miejsce nazywa się Emiterem, a nie sam punkt z którego to wszystko wychodzi. Obrazując to na świat fizyczny, jest to drzewo – jedno odosobnione w dużym parku, to drzewo nie jest budynkiem, ale obiektem który się tam znajduje. Jeżeli chodzi o dalszą część pytań odpowiedziałem na nie niżej, mam nadzieje, że teraz będzie wszystko jasne. Jeżeli nie to proszę o więcej. Chętnie udzielę odpowiedzi w kolejnym artykule.

Opiekuna można odbierać pozytywnie bądź negatywnie.

Czy opiekun ma stały wygląd?

Opiekun jest pojedynczą istotą, posiadającą swój jeden indywidualny stały wygląd. Nie mniej jednak, opiekun może pokazać się, jako osoba w postaci człowieka, dzieje się tak dlatego i dzieje się to podczas pierwszych wyjść z ciała, aby człowiek nie był zbyt przerażony i mógł w sposób naturalny odebrać swojego opiekuna. W innych przypadkach postać opiekuna jest niezmienna. Może być jednak inna sytuacja która nie dotyczy koniecznie wyglądu, jeżeli odbierzesz swojego opiekuna jako osobę pozytywną, to będzie on dla Ciebie ładny i przyjazny. Natomiast jeśli nie rozpoznasz swojego opiekuna i odbierzesz go negatywnie to może być dla Ciebie mroczny i zły.

Czy każdy opiekun jest inny?

Każdy człowiek który żyje na Ziemii, posiada swojego własnego opiekuna. Każdy opiekun jest wyjątkową istotą i każdy opiekun posiada unikatową świadomość oraz wygląd – dokładnie tak samo jak człowiek. Każda osoba jest indywidualna i każda jest inna – tak samo jak opiekunowie w przestrzeni astralnej.

Czy każdy opiekun ma imię?

Tak, każdy opiekun posiada swoje imię, niektórzy twierdzą, że da się je wyrazić w języku. Jednak ja uważam, że nie da się tych imion zapisać. Jest to rodzaj myśli przekazywanej od opiekuna z informacją, że jest to jego imię. Niestety nie mogłem jednak tego zapisać. Moim zdaniem imiona opiekunów i innych istot są rzeczami nieporównywalnymi do rzeczy na ziemi, dlatego nie można tego ująć w konkretny sposób, aby to wyrazić. Są przede wszystkim długie, nie są to krótkie nazwy, jednak trudno to określić, jak wcześniej wspomniałem czy do czegoś odnieść. Są po prostu zupełnie inne niż imiona nadane ludziom. Istoty jednak przekazują swoje imiona w postaci werbalnej dla ludzi, jednak wspominają o tym, że jest to nazwa tylko i wyłącznie dla danej osoby, ponieważ naturalnego imienia, żaden człowiek, by nie zrozumiał. Taką sytuacje miałem po spotkaniu istoty która powiedziała, że nazywa się Gabriel, niestety nie zdradzę, uprzedzając pytania, czy był to TEN Gabriel.

Karol

Kocham

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (14 votes cast)
Twój astralny opiekun - 3 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć!, 9.6 out of 10 based on 14 ratings

Przeczytaj też

Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

Jest to jedno z najważniejszych pytań jakie należy sobie zadać zanim przystąpisz do ćwiczeń czy …

8 komentarzy

 1. BlekitnaLaguna

  Panie Karolu, w poprzednim artykule napisał Pan, że nigdy wiecej nie wspomnie juz o piekle? Dlaczego? Jest cos, czego nie powinnismy wiedziec, czy moze jest to zbyt trudne?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  • Mi się wydaje, że piekło jest wymysłem człowieka na to co nie kwalifikuje się jako dobro, więc po „drugiej stronie” ono prawdopodobnie nie istnieje ;)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Witam Panie Karolu!
  Mam problem związany nie z opiekunem, ale z samym oobe… Zawsze kiedy staram się wyjść to nie mogę. Czasami, kiedy położę się po południu to na początku czuję w środku głowy ogromny huk(albo np. bas), potem czuję się jakbym już wychodził, ale coś mnie blokuje. Bardzo często słyszę jakąś muzykę, widzę obrazy lub w czymś uczestniczę(przypomina mi się jak kiedyś biłem się z jakimś żołnierzem- świadomość podpowiadała mi, że to jest Niemiec:)). Niekiedy nawet tak jakby wyjdę, ale nie mogę ruszyć swego ciała astralnego. Albo spadam gdzieś w dół przez podłogę, albo niby mogę się poruszać, ale czuję się jakbym był w zgęstniałej galarecie. Zapomniałem dodać, iż mam paraliż przysenny, ale nie jest to dla mnie komfortowe, tak jakby boli mnie ten paraliż. Proszę o pomoc…
  Pozdrawiam, Patryk

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Witam panie Karolu .
  Bardzo chciała bym nauczyć się telekinezy, telepatii, oobe, itd. przede wszystkim by pomagać ludziom naprawiać świat. Cy mógłby pan zamieścić jakieś wskazówki na ten temat? Z góry dziękuję za pomoc.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • Nie jestesmy tu po to, aby naprawiac swiat, ale po to, żeby uszczesliwiac siebie i to jest najwazniejsze ;) Nie skupiaj sie na wszystkich, bo nie ma szans zeby wszystkim pomoc, ale dzieki swojemu szczesciu, mozesz dawac szczescie innym ;)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Panie Karolu. Przeszlam lekcje . wszystkie lekko jestem w SPO.ale boję się że nie wrócę do ciała. może pan coś o tym napisać będę wdzięczna

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Dzień dobry!
  Mam prośbę o ocenienie co to było.
  Jestem u siebie w pokoju i widzę moją lampkę ale tą lampkę zasłani mi nagle ,,coś” co podniosło mnie lekkim delikatnym ruchem i tak sobię usiadłem na łóżku i rozmawiam z tym zakapturzonym czymś. Rozmowa szła kompletnie na luzie nie czułem strachu ani nic tylko miałem wrażenie że to coś niesie śmierć. Zakapturzona postać nie robiła mi nic złego zwykła ( nawet przyjemna rozmowa ) Zapytałem się czym jesteś? Dostałem odpowiedź że znamy się i spotkaliśmy nie raz i rozmawialiśmy a na koniec to coś co ja nazywam śmiercią odchodziło i powiedziało mi żebym wracał i za niedługo się spotkamy. Obudziłem się i wystrzeliłem z łóżka jak ,,perszing”. Bardzo proszę mi powiedzieć co to było rozmowa ze śmiercią? opiekunem? To mój nr. GG prosze o szybką odpowiedź 31507674

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. Witam, od jakiegoś czasu "regularnie odwiedzam astral", który pełen jest postaci(skupisk energii), uczucia jakie od nich biją są różne, od jednych bije wrogość od innych życzliwość, ale opiekun nigdy nie będzie mroczny czy zły. To się czuje, kiedy nagle na przeciw ciebie pojawia, się niewyraźna postać od której promieniuje niesamowita dobroć, miłość, życzliwość, gdy odchodzi aż chce sie płakać że to już koniec waszego spotkania – to jest właśnie opiekun.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *