Strona głowna / Pozostałe stany świadomości / BKA - Bilokacja / Gdzie trafiamy po wyjściu z ciała?

Gdzie trafiamy po wyjściu z ciała?

Posłuchaj artykułu:

Gdzie trafiamy po wyjściu z ciała?

Powstało bardzo wiele błędnych informacji na temat tego, gdzie dokładnie trafiamy po wyjściu ze swojego ciała. Dlatego chciałbym sprecyzować Ci to zagadnienie w tym nie długim, ale treściwym artykule. Być może, nie będą to dla Ciebie niesamowicie przyjemne informacje, bo masz inne wyobrażenia na ten temat, ale na pewno nadzwyczajnie pomogą Ci w doznaniu swojego pierwszego OOBE. Będziesz po prostu wiedział, czego możesz się spodziewać zaraz po oderwaniu się od swojego ciała.

Jak już za pewne wiesz lub wierzysz, że nie jesteś tylko cielesną powłoką, ale także ciałem niematerialnym (duszą). Musisz też wiedzieć, że istnieje także inny świat nie materialny, którego będąc na ziemi jako człowiek nie możesz dostrzec. W związku z tym naturalną cechą człowieka jest wychodzenie poza obręb własnego ciała i podróżowanie właśnie w tym nie fizycznym (nie materialnym) świecie, chodź tak samo realnym jak to w którym teraz przebywasz.

Większość ludzi którzy myślą o wychodzeniu z ciała, nie jest obeznana w tym temacie. Mają złudne przekonanie, że po wyjściu z ciała trafiasz od razu do świata fizycznego w którym przebywasz większość czasu w życiu. Ta informacja jest rozpowszechniona głównie przez duże popularne media niezwiązane z tematem. Takie przekonanie wzbudziły też książki R. Monroe, jednak on mówił prawdę. Zbieżności powstały przez złe zrozumienie stanów jakie przeżywał. Monroe opowiadał, że podczas swoich wyjść, dużo czasu spędzał w świecie realnym. Prawdopodobnie nie znał on pojęcia o bilokacji. Sam zresztą przyznawał, że pierwszy raz zetknął się z takim zjawiskiem. Nie miał gdzie zasięgnąć rady, ani przeczytać o tym, co przeżywał. Na bazie jego opisów wywnioskowałem, że jego przeżycia które odbywały się po wyjściu z ciała w świecie realnym, to po prostu bilokacja. Ludzie którzy przeżyli bilokacje (w tym ja), czuli dokładnie jak jakaś nić, łączy ich ze swoim ciałem – Monroe nazwał to złotym sznurem. Sznur ten może wychodzić czasem z okolic pępka albo z tyłu głowy.

Monroe opisał też jedno ze swoich zabawnych doświadczeń, kiedy to uszczypnął w pupę swoją koleżankę, a ona później pokazała mu ślad (siniak), dokładnie w tym miejscu w którym on to zrobił. Koleżanka opisała też zdarzenie, że ktoś ją uszczypnął, ale nie widziała żadnych podejrzanych.

Dzięki eksperymentom Bugaja które opisał w swojej książce ( Roman Bugaj – Eksterioryzacja ) wiadomo, że media które bilokowały się podczas głębokiej hipnozy, mogły oddziaływać na świat fizyczny. Także ludzie ze świata fizycznego, mogli oddziaływać na odbicie zbilokowanej osoby. Opisywał on przypadki mediów, które często mdlały, ponieważ ktoś wszedł w sznur który łączył ciało fizyczne z niematerialnym. Stopień bilokacji można opisać tym, jak głęboko media zapadały w trans oraz jak wyraźnie widać było lustrzane odbicie unoszące się nad ziemią lub stojące obok ( zresztą sfotografowano to nie jednokrotnie ).

Wracając do tematu… Jak pewnie udało Ci się wywnioskować, można podróżować po świecie fizycznym, swoim niewidzialnym lub po części widzialnym ciałem. Jednak to nie będzie to ciało które każdy ma na myśli ( astralne, mentalne, eteryczne czy inaczej dusza lub któraś z dymensji Zbyszka). Po wyjściu z ciała swoją prawdziwą duszą ( tym drugim ciałem ), możesz trafić tylko na kilka minut do reala, ale później zostaniesz jakby wyrzucony do przestrzeni astralnej, w której będziesz mógł spotkać różnego rodzaju istoty inteligentne (tak, są tam też anioły) oraz odwiedzić niektóre z zaproponowanych przeze mnie miejsc (o miejscach tych możesz przeczytać w e-booku, jaki dla Ciebie przygotowałem). Dalsza część podróży po wyjściu z ciała, będzie się odbywać – musi się odbywać w przestrzeni astralnej, ponieważ tylko tam Twoje drugie niewidzialne ciało może wędrować.

Dlatego napisałem, że możesz się zmartwić tym, że po wyjściu z ciała nie możesz odwiedzić swojej sąsiadki pod prysznicem, ani polecieć do kolegi i powiedzieć w co ostatnio grał na komputerze lub po prostu wyłączyć swój komputer. Jest to niewykonalne dlatego, że po prostu po wyjściu z ciała ( OOBE ), trafiasz do przestrzeni astralnej, a nie do świata realnego. Jeżeli chciałbyś trenować bilokację, wtedy będziesz mógł z łatwością wykonać którąś z wyżej wymienionych rzeczy.

Zapytasz mnie pewnie w tym momencie, co przeżywają ludzie podczas śmierci klinicznej? Zgodnie z ich opowiadaniami widzą swoje już nie żywe ciało, oraz mogą wędrować do cudzych mieszkań, a później podróżują do swojego własnego raju z którego nie chcą wracać. Gdyż jest im tam cudownie. Otóż jest to opis całkiem odmiennego przeżycia (można to nazwać, trzecim rodzajem wyjścia poza ciało – eksterioryzacji).

Doświadczenia te noszą nazwę, doświadczeniami przed śmiercią lub w Polsce po prostu śmiercią kliniczną. Czasami nazywa się je skrótem NDE – Near death experience. Nie mogę Ci na ten temat dużo powiedzieć, gdyż nie przeżyłem nigdy takiego stanu i nie chcę przekazywać Ci żadnej niesprawdzonej wiedzy. Chcę mieć pewność, że to co mówię, to co możesz przeczytać na stronie, jest zweryfikowane przeze mnie. Natomiast jest to bardzo specyficzny stan – myślę szczególnie interesujący i wart zbadania. Jednak bardzo mało ludzi których znam, w ogóle słyszało o tym, a nie mówiąc już o przeżyciu takiego zjawiska.

Zatem chciałbym Cię prosić drogi czytelniku, jakbyś opisał to co przeżyłeś podczas śmierci klinicznej i wysłał na mój mail karol.cetlin@gmail.com . Będę Ci bardzo wdzięczny za to, że opiszesz mi swoje relacje dotyczące doświadczeń, podczas śmierci klinicznej.

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel.

www.druga-strona.pl

Przeczytaj też

Dla kogo przeznaczone jest OOBE? Jedno kluczowe pytanie zanim się za to zabierzesz

Jest to jedno z najważniejszych pytań jakie należy sobie zadać zanim przystąpisz do ćwiczeń czy …

15 komentarzy

 1. Też uważam że po opuszczeniu ciała opuszczamy świat fizyczny, to naturalne.
  W drugim ciele życie prowadzimy w jego naturalnym środowisku czyli niefizycznym. To życie także podczas snów, które są naszym nieświadomym wyjściem = zmiana fazy percepcji. Nie można tu podróżować w drugim ciele, bo ta bliskość oznaczałaby przebudzenie, a zmarli i 'prawie zmarli' czują ten poziom, bo ich ciała fizyczne nie funkcjonują więc nie mają się jak w nich przebudzić, tak sądzę.

  Mózg to fizyczne odzwierciedlenie umysłu więc postrzegamy nim też świat niefizyczny. Mówiąc że coś dzieje sie tylko w naszym mózgu, trzeba zauważyć że wszystko tam się dzieje. Przenosząc się do astrala przenosimy także nasz niematerialny mózg, czyli percepcje (umysł) albo prościej, nasze jestestwo.

  Tu przy życiu utrzymują nas narządy, dzięki nim zawsze wrócimy, a jak przestaną działać to będzie to nasze stałe wyjście=śmierć. Sznur to tylko umowne określenie połączenia ciał. A poza tym… jeśli ktoś potrafi wychodzić to wystarczy że zapyta swojego MTJ lub inną 'wyższą' istotę jak jest naprawdę, może poskutkuje.
  PS. taka drobna uwaga, 'nie' z przymiotnikami piszemy razem ^^, ale poza tym spoko art.

 2. No ciekawa rzecz. Myślałem że od razu trafiamy do świata rzeczywistego. Szkoda że w artykule nie ma wzmianki jak dostać się z astrala do świata rzeczywistego.

 3. do przeczytania wg. mnie jednego z ciekawszych doświadczeń śmierci klinicznej polecam:
  http://karrlk.webpark.pl/index.html

  znalazłem na blogu NIENAZWANE, bardzo ciekawy artykuł, czyta się jednym tchem i im bliżej końca tym bardziej chce się aby się nie kończył ;)

  pozdrawiam

 4. Dziękujemy za artykuł :)

 5. Fajny art. Mam nadzieję, że będzie więcej rzeczy o bilokacji!;)

 6. Yaro…."nie" z przypiotnikami piszemy łącznie, lecz wyraz"nie jednokrotnie" jest wyjątkiem…widzę, że nie znasz gramatyki, a masz zbyt dużo do powiedzenia…

  Co do artykułu to wspaniały..;)

 7. Świetna strona, dużo więcej zrozumiałam po przeczytania tego artykułu. Zaczełam czwiczyć OoBE kilka miesięcy temu i dalje mi nie wychodzi, ale czuje że niedługo mi się uda, a poza tym to art jest całkiem spoko ;) pozrdowienia.

 8. Patu… Po co zajmować się gramatyką, jeśli można porozmawiać o ciekawszych rzeczach? To nie to strona :) pozdro :P

  Co do arta, genialny :D

 9. wydaje mi się, że nie trafilem na tekst wyjasniający mi to, o co chce zapytać.Dziś zapisalem sie na kurs, ale zrzera mnie ciekawosc. podjąłem sie 5 prób wyjscia w 2 noce, bo uznalem, ze tyle cialo juz"odplynelo", ze bylem gotowy, jednak nie wiem czy podnosze konczyne fizyczna czy niefizyczna. na zaprzyjaznionej strone po wyjsciu mowia o tym, aby dotykac przedmitow i czekac na odzyskanie wzroku. Zatem podczas "wychodzenia" ręką, ręka niefizyczna jest w stanie podniesc kołdrę, czy powinna ją przeniknąć? Co najbardziej swiadczy o tym, że jednak podnoszę rękę fizyczną?
  PS. dobre artukuły! wiem, że nic nie przychodzi łatwo, ale wydaje mi się, że poprawne zrozunmienie moich pytań i odpowiednia odpowiedź pomoże mi wyczuc właściwy moment na wyjscie, chcę tego! xD

 10. Czy mógłbyś opisać jak wygląda świat dokładniej, co widzimy i jak dostać się do reala. z tego tekstu dowiedziałem się tyle co to jest astral co tam można spotkać i że nie możemy długo przebywać w świecie realnym.

 11. "…Jeżeli chciałbyś trenować bilokację, wtedy będziesz mógł z łatwością wykonać którąś z wyżej wymienionych rzeczy…"

  …chyba się Pan deczko zagalopował… to tylko teorie, ta z duszą również, osobiście uważam że to bardzo ciekawy temat i chciałbym się tego nauczyć natomiast nie wierzę w żadne "bajki" typu interakcji ze światem realnym… bardziej prawd. dla mnie jest teoria mówiąca że to po prostu pobudzanie odp. funkcji neurologicznych w mózgu…

 12. Przeżyłam to, naprawdę widziałam tam pięknego faceta, który wyczrował jakię pająki a ja najbardziej się boje pojąków

  Cgciał mnie pewnie przestraszyś ale ja się nie przestraszyłam powiedziałam[spadaj ja sie ciebie nie boje] po prostu zignorowałam go

  Faktycznie przez 5 minut byłam w świecie

 13. majac 7 moze 8 lat doznalam dziwnego zjawiska.Byl sloneczny letni poranek ,moja Mama wyslala mnie do naszego wiejskiego sklepiku po zakupy. Gdy juz tam doszlam w sklepie pani za lada obslugiwala wlasnie sasiadkie,wiec stanelam w kolejce czekajac na swoja kolej.jeszcze w tamtych czasach byly wagi szalkowe, tak ze jako dziecko mialam ja na wysokosci moich oczu w pewnym momencie ogarnelo mnie dziwne uczucie bo choc na dworze bylo goraco mnie zaczela oblewac fala zimna (panie w tym czasie oczywisciezajete byly rozmowa) w pewnym momencie moje oczy patrzyly na nie z gory,to znow przed oczami mialam nogi pani sprzedawczyni chodzace po podescie za lada ,to znowu bylam gdzies ponad ich glowami ale caly czas towarzyszyl mi lodowaty chlod nie wiem ile to trwalo ale w pewnym momencie pani za lady zwrocila na mnie uwage;dziecko a dlaczego ty jestes taka blada?I w tej chwili uzmyslowilam sobie ze ja nadal stoje przed ta lada na wysokosci oczu mam wage i nie ruszylam sie z miejsca. wiec jak moglam widziec nogi pani za lady ,oraz patrzec na nie z gory.a ten przerazliwy chlod zapamietam do konca zycia.

 14. A co jeżeli spotkamy anioła jak wyjdziemy z ciała i on doniesie o tym Bogu ? Może być tak, że ludziom nie wolno doznawać tego typu zjawisk … Ale wtedy bóg by to uniemożliwił … Lub Bóg nie może tak po prostu tego zablokować … Bo wtedy by się ujawnił. Ktoś na tamtej stronie może udawać miłą osobę a w rzeczywistości się do nas przyczepi. Niedość, że mamy problem w świecie astralnym to jeszcze przy spowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *