Strona głowna / Projekty / Formy pisane / Krasnolud Karollo Cz. 1

Krasnolud Karollo Cz. 1

 

Dawno dawno temu – za górami, za lasami. Żył sobie pewien krasnolud. Krasnoludy mimo swojego niskiego wzrostu, oraz cech pijactwa i walki, interesują się wszelkimi dziwnymi rzeczami. Nasz krasnolud nazywa się Karollo. Krasnolud ten szczególnie interesował się podróżami poza własnym ciałem. Bowiem tym tematem zainteresowali go starzy chińscy kelnerzy, gdy pewnego razu przebywał w karczmie. Powiadali oni o tym, jak mistrzowie zen mogli w bardzo prosty sposób znaleźć się poza swoim ciałem i podróżować po krainie śmierci. Tak zaczyna się historia Karolla – Krasnoluda podróżującego po tamtym, jeszcze niezbadanym świecie.

Gdy Karollo był już duży, to znaczy mierzył 1,40 i mniej więcej 32 lata, zaczął trening OOBE. Było to fantastycznie interesujące przeżycie, bowiem za pierwszym razem udało mu się wyjść ze swojego ciała. Kolejne próby począwszy od drugiej, aż do 80 w przeciągu 2 lat nie przynosiły żadnego rezultatu. Dopiero 81 próba opuszczenia swojego ciała przez krasnoluda Karolla, była niemal tak piękna, jak jego pierwsza podróż.

Kolejną część opowiadania napiszę wkrótce, do zobaczenia.

Karol Cetlin

Kocham

Przeczytaj też

Co u mnie? Prace nad Gwiezdnym Pyłem

Hej, To chyba pierwszy post z kategorii „Tworzenie”.  Skoro to czytasz to pewnie jesteś ciekaw …

4 komentarze

  1. Mokra Łabędzica

    Świetne opowiadanie Karolu, wzruszyłam się trochę bo mam słabość na punkcie krasnoludów :). Czekam na dalszą część opowiadania.

  2. A mi się nie podobało, iem, że sam zaniedbałem pisania(a dokładniej dodawania) nowych rozdziałów "Dreamer" ale go wciąż piszę. To opowiadanko było krótkie, nie nauczyło nas niczego, oraz było o krasnoludzie(jak z WoW'a :P). Uważam, że lepiej by było, gdyby dokładniej opisałby Pan swoją historię z naszym tematem. Czekam na nestępne arty i tajemnicę wieków!

  3. z WOW`a? ;D pocinam w to:PP opowiadanie fajne po 80 próbach:P World Of Warcraft jest do 80 levela xDD

  4. Śmieszne Opowiadanie o Krasnoludzie :D
    Pozdrawiam
    Ps. To opowiadanie nie ma w celu aby ,w komentarzach pisać o jakimś wow'ie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *