Strona głowna / Projekty / Formy multimedialne / Seria Video – Pytania i odpowiedzi początkujących

Seria Video – Pytania i odpowiedzi początkujących

Cześć,

Po dłużej nie obecności, mam w tym momencie więcej czasu i mogę wrzucać trochę materiałów ze świata świadomych snów, odmiennych stanów świadomości czy innych tematów, które mnie poruszą. Zamierzam też publikować Vlogi ze swojego życia codziennego i przemyśleń na różne ciekawe tematy.

 „Od­wa­ga to pa­nowa­nie nad strachem, a nie brak strachu.” Mark Twain

Pierwszą serię, jaką chce wam przedstawić, dotyczy bezpośrednio naszej społeczności, a dokładniej forum, na którym jest już zarejestrowanych 1373 zarejestrowane osoby. Serie nazwałem roboczo „Przegląd forum OOBE”. Jednak jeśli masz inną propozycję to śmiało pisz w komentarzu,

 

Seria dotyczy przeglądu tematów na forum drugiej strony i odpowiadania na pytania początkujących. Obecnie nagrałem 2 filmy, a kolejny czeka na rendering. Niżej wyświetlają Ci się linki do nich, możesz obejrzeć je bezpośrednio z poziomu strony. Jeśli uważasz to za ciekawą inicjatywę to zasubskrybuj kanał na Youtube.com, będzie to dla mnie znak, że jesteś na „tak”.

 

Pod każdym filmikiem prezentuje nicki z forum, na których tematy aktualnie odpowiadałem. Bądź czujny, być może znajdzie się tam też swój :)

Pozdrawiam,

Karol

Przeczytaj też

Wewnętrzny (b)rak – o czym pisać?

Dzisiaj tekst bez ogródek, nietypowy. Od czego się zaczęło? Chciałem coś napisać na drugą-stronę, jednak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *