Strona głowna / Projekty / Książki / Czy wiesz, co jest napisane na pierwszych stronach nowej książki o OOBE?

Czy wiesz, co jest napisane na pierwszych stronach nowej książki o OOBE?

Wstęp do książki o OBE, którą teraz piszę. Już mam napisanych kilkanaście stron. Nie wiem, ile jeszcze zajmie mi pisanie. W każdym razie wydawcę mam już zapewnionego.

Od dziecka doświadczałem tajemnicy wieków. – Regularnie raz na jakiś czas. Nie wiedziałem czym to jest. Z początku bałem się tego doznawać. Myślałem, że zwariowałem. Robiłem wszystko, by tego uniknąć. Nie sądziłem, że ze strachu przed nieznanym narodzi się umiejętność, która odmieni całe moje życie.

Minęło sporo czasu zanim w pełni zaakceptowałem tajemnice wieków. W międzyczasie dowiedziałem się czegoś wspaniałego. Istnieją też inni ludzie, którzy doświadczają tego samego co ja. Byłem bardzo zaskoczony tą wiadomością. Zacząłem przeszukiwać strony internetowe i fora. Przeczytałem kilka publikacji i książek na ten temat. Poznałem kilka sprawdzonych technik jak wywoływać tajemnice wieków. Strach przed nieznanym zniknął. Zacząłem tego pożądać.

Zafascynowany, rozpocząłem własną odyseje w nieznane. Ćwiczyłem do upadłego dniami i nocami. W końcu pierwszy raz świadomie doznałem tajemnicy wieków. Było to dla mnie porażające przeżycie. Cały mój światopogląd przewrócił się do góry nogami. Poczułem się w pełni wolny i szczęśliwy.

Zapragnąłem doświadczać tego regularnie. Robiłem wszystko, by znaleźć jak najwięcej technik czy metod. Każdą technikę testowałem po kilka razy. Wybrałem te, które działały na mnie doskonale. W końcu odniosłem sukces. Każdej nocy mogłem tego doświadczyć.

W przeciągu roku zmieniłem się nie do poznania. Przestałem bać się śmierci. Zacząłem prawdziwie żyć. Stałem się coraz bardziej szczęśliwy. Było we mnie coraz więcej i więcej miłości. Stałem się niemal nieśmiertelny. W końcu poczułem się wolny, a to tylko za sprawą jednej rzeczy – tajemnicy wieków.

Po pewnym czasie zapragnąłem czegoś zupełnie innego. Chciałem poznać ludzi którzy doświadczają tego samego co ja. Przez internet umawiałem się z nimi na spotkania. Po kolei poznawałem coraz to inne osoby. Rozmawialiśmy i opisywaliśmy nasze doświadczenia. Wymienialiśmy się własnymi spostrzeżeniami i poglądami. Zacząłem jeździć na zloty organizowane po całej Polsce. Poznałem masę wspaniałych i ciepłych ludzi, ludzi doświadczających tajemnicy wieków tak samo jak ja. Pokochałem ich jak własną rodzinę.

Minęły dwa lata od kiedy wraz z moim serdecznym przyjacielem Łukaszem, doświadczyłem tajemnicy wieków po raz pierwszy. Postanowiliśmy działać w tym kierunku po to, by coraz większa ilość osób zdawała sobie sprawę z istnienia tego zjawiska. Wspólnie założyliśmy forum internetowe www.obeforum.pl -Tam wszyscy zainteresowani mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.

Po dziewięciu miesiącach od założenia forum wpadłem na genialny pomysł uczenia ludzi tajemnicy wieków przez stronę internetową www.druga-strona.pl. Tam też mogli znaleźć wszelkie niezbędne informacje na ten temat. Napisaliśmy kilka wartościowych artykułów i umieściliśmy je na naszej stronie. Spotkałem się z ciepłą aprobatą mojej inicjatywy. Ludzie chcieli coraz więcej informacji o tajemnicy wieków.

Gdy moja strona obiegła internet, otrzymywałem informacje jak bardzo tajemnica wieków zmieniła ludzkie życie. To był istny cud. Coraz więcej ludzi zaczęło to praktykować.

Zdarzały się przypadki uzdrowień ludzi chorych na raka przez tajemnice wieków. Ludzie rozwiązywali przez nią swoje problemy, a także rozwijali się. Doświadczali czegoś zupełnie innego.

Ich życie stało się bardziej fascynujące i pociągające. Mieli w sobie coraz więcej miłości dla rodziny, przyjaciół i innych ludzi. Nadzwyczaj się zmienili.

Pierwszy mój kurs rozszedł się w mgnieniu oka. Ludzie zaczęli doceniać wartość tajemnicy wieków. Chcieli wiedzieć o niej coraz więcej i coraz częściej doświadczać. Każda informacja była na wagę złota. Tajemnicę wieków poznawałem jeszcze dokładniej i bardziej szczegółowo, dopóki nie nastąpiło wielkie bum…

Oto właśnie zrodziła się myśl napisania tej książki. Chcieliśmy, by miliardy ludzi na całej ziemi dowiedziało się o tajemnicy wieków tak, by mogli wykorzystywać ją na własny użytek. Zaczynając prawdziwie żyć. Żyć szczęśliwie, pełni spokoju i miłości. Każdy człowiek może tego doświadczyć. Bez względu ile ma lat, gdzie mieszka czy kim jest. Tajemnica wieków jest właśnie dla Ciebie.

W książce tej możesz znaleźć całą masę technik, opisów doświadczeń czy przemyśleń nad tajemnicą wieków. Ta książka wytłumaczy Ci krok po kroku czym ona jest. Wskażę Ci odpowiedni kierunek, by jej doświadczyć. Pokaże Ci konkretne techniki czy metody. Odpowie na każde, nawet najdrobniejsze pytanie. To właśnie Twój czas – czas zwycięzców. Czas poznać tajemnice skrywaną przez wieki.

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel.

www.druga-strona.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Czy wiesz, co jest napisane na pierwszych stronach nowej książki o OOBE?, 7.8 out of 10 based on 4 ratings

Przeczytaj też

Masz koszmary? Wykasuj je, teraz – część rozdziału

Rozdział 22 – Masz koszmary? Wykasuj je, teraz Chyba każdy w swoim życiu przeżył koszmar …

2 komentarze

 1. Ciekawie się zaczyna;)) powodzenia w dalszej pracy;] Przyznam że z niecierpliwością czekam na tą książkę;) pozdro;]

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. pozdrawiam i nadrabiając zaległość dodaję odwzajemniam się linkiem na mojej stronie.
  jeje

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *